Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

Veronika Monika Stūriška

Pasaules čempione Stūriška uzvar arī BMX Eiropas U23 čempionātā

Sestdien Veronā notiekošajā UEC BMX Eiropas čempionātā uzvaru dāmu U23 grupā izcīnīja “Silvas ziķeri” kluba Latvijas izlases sportiste Veronika Monika Stūriška. Pasaules čempiones kreklā startējusī braucēja panākumu izrāva vien pēdējos metros. Junioru meiteņu grupā augstā ceturtā vieta Paulai Kibarei, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Stūriška kļūst par Pasaules BMX čempioni dāmu U23 grupā

Sestdienas vakarā pēc Latvijas laika ASV pilsētā Rokhilā notiekošajā UCI BMX Pasaules čempionātā dāmu U23 grupā pēc izcila fināla, startējot no astotā celiņa, zelta medaļu izcīnīja Veronika Monika Stūriška. Jāizceļ arī U23 vīru grupas braucējs Mārtiņš Emīls Treimanis, kurš pēc sāpīga kritiena pusfinālā, izcīnīja 13. vietu, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Unikāla un talantīga

Viņu kaitina salīdzinājums ar divkārtējo olimpisko čempionu Māri Štrombergu, jo viņa ir Veronika – unikāla un īpaša. BMX riteņbraucēja Veronika Monika Stūriška (17) strauji uzziedēja pērnvasar, kad, būdama pirmā gada juniore, dažās sacensībās brauca pat ātrāk nekā olimpiskā sporta veida elites grupas dāmas. Jaunā sportiste atzīst, ka mācīties vēl nepieciešams daudz, tomēr viņas apņēmība, spīdošās acis un attieksme ļauj cerēt, ka ar trenera Ģirta Kātiņa rokām var tikt noslīpēts spožs dimants.