Dienas intervijas
Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Krievija iebrūk Ukrainā
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: info@db.lv
Uzņēmības gars rūk tikai Latvijā
SIA Lursoft IT pētījums liecina, ka biznesa demogrāfija, proti, jaundibinātie uzņēmumi, gadu no gada Latvijā ir teju vienā un tajā pašā līmenī, turpretī Lietuvā un Igaunijā aug.
"Teātris būvējas caur formu." Viktoru Jansonu pieminot © DIENA
Mans atskaites punkts ir disharmonija. Munka muzejā Oslo notiek Georga Bāzelica izstāde © DIENA
Latvijā
SPKC: Latvijā no tuberkulozes katru gadu mirst vidēji 59 cilvēki
Latvijā no tuberkulozes katru gadu mirst vidēji 59 cilvēki, liecina Slimību un profilakses kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
Dienas karikatūras
Pasaulē
Par Trampa kritizēšanu ASV neielaiž franču zinātnieku
Uz ASV robežas atraidīts kāds franču zinātnieks, kas privātā sarakstē kritizējis ASV prezidenta Donalda Trampa politiku.
Sports
Japānas vīriešu futbola izlase kā pirmā kvalificējas 2026.gada Pasaules kausa finālturnīram
Lasītākie
Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2024 noslēguma pasākums – ikgadējie Lielie lasīšanas
Sestdien, 29. martā, no plkst. 12.00 līdz 15.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks LNB lasīšanas veicināšanas programmas Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2024 svinīgs noslēguma pasākums – ikgadējie Lielie lasīšanas svētki, ko apmeklēs grāmatu vērtētāji no visas Latvijas, tiks sumināti lasītāko grāmatu autori, tulkotāji un izdevēji, godināti lasīšanas vēstneši – aktīvākie vecāki un skolotāji. Svētkus vadīs TV personība Māris Grigalis, muzicēs mākslinieki no grupas Carnival Youth, informēja pasākuma rīkotāji