Rīgā +18 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Graudiņa un Samoilova uzvar pludmales volejbola tūres posmā

Latvijas sportistes Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) Challenge ranga turnīrā izcīnīja pirmo vietu.

Ar otro numuru izsētais Latvijas duets finālā ar 2-0 (21:18, 21:17) bija pārāks pār kvalifikāciju pārvarējušajām Kanādas sportistēm Heteri Bensliju un Sofiju Bukovecu (18.).

Uzvara turnīrā deva 800 ranga punktus.

Latvijas duets grupu turnīra fāzē pirmajā mačā ar 2-0 (21:15, 21:17) pārspēja Brazīlijas pludmales volejbolistes Andresu Kavalkanti Ramalju un Tainaru Feitosa de Oliveiru (23.), bet cīņā par pirmo vietu grupā ar 2-0 (21:12, 21:16) - lietuvietes Moniku Paulikieni un Aini Raupelīti (14.).

Astotdaļfinālā latvietes ar 2-1 (21:18, 18:21, 15:11) apspēlēja francūzietes Lezanu Plasetu un Aleksiju Rišāru (7.), bet ceturtdaļfinālā ar 2-1 (24:26, 21:14, 15:10) pieveica Dorinu un Ronju Klingeres no Austrijas, kuras sacensībās bija izsētas ar 15.numuru.

Pusfinālā Graudiņa un Samoilova ar 2-1 (18:21, 21:15, 15:9) uzvarēja jau iepriekš pārspētās lietuvietes Paulikieni un Raupelīti.

Vīriešu sacensībās Resifē Aleksandrs un Mihails Samoilovi piektdien cieta divus zaudējumus un ierindojās dalītā 19.vietā, nopelnot 300 pasaules ranga punktu.

"Pro Beach Tour" rangā pirmās ir "Elite 16" sacensības, otrās - "Challenge", trešās - "Futures" sacensības.