Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Māksla

Cik ilgi var raudāt? Mūžīgi © DIENA(4)

Agrāk manu darbu dēvēja par grēksūdzes mākslu, visi uzsvēra, cik vaļsirdīga esmu. Pašlaik esmu tūkstoš reižu atklātāka nekā jebkad agrāk! Saruna ar laikmetīgās mākslas klasiķi Treisiju Eminu viņas personālizstādes Divas nedēļas asaru atklāšanā Londonā

Saulesbrilles un saulespuķes © DIENA

Izstādes apmeklētājus sagaida Mr. McCabe ar cigāru zobos un katliņu galvā, kuru māksliniece Kristiāna Dimitere uzgleznojusi pirms pāris gadiem.

Rīgas Fotomēnesis aicina pieteikties portfolio skatei

Ikgadējais fotomākslas festivāls Rīgas Fotomēnesis aicina jaunos un jau pieredzējušos fotogrāfus pieteikties portfolio skatei, kas norisināsies 16. maijā festivāla atklāšanas nedēļas laikā, informēja festivāla direktors Arnis Balčus.

Forma rodas reizē ar domu © DIENA

Izstāžu zālē Arsenāls būs skatāma gleznotājas Lidijas Auzas izstāde. Māksliniece bija pārliecināta, ka katram ir jāatstāj kaut kas savai zemei – bez jebkāda patosa

Aprīlī sāksies Rīgas Fotogrāfijas biennāle NEXT 2019

No 4. aprīļa līdz 28. jūnijam Rīgā un Berlīnē norisināsies laikmetīgās mākslas notikums Rīgas Fotogrāfijas biennāle – NEXT 2019, piedāvājot apmeklētājiem izstādes, porfolio skati, lekcijas un simpoziju par aktīvismu Baltijas jaunākajā mākslā, informēja biennāles komunikācijas vadītāja Signe Valtiņa.