Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

Sprādzienā Kairā 20 bojāgājušie

Ēģiptes galvaspilsētā Kairā spēcīgā sprādzienā gājuši bojā 20 un ievainoti vairāk nekā 30 cilvēki, ko varasiestādes raksturojušas kā teroristisku incidentu.

Indija atceļ Kašmīras īpašo statusu(1)

Indijas valdība pirmdien atcēlusi Kašmīras īpašo statusu un nolēmusi pārveidot reģiona pārvaldi, kas ir nozīmīgākais solis, kāds sperts Kašmīras jautājumā pēdējos 70 gados.

Nīderlandē stājies spēkā nikābu aizliegums © DIENA(15)

Nīderlandē ceturtdien spēkā stājās aizliegums publiskās vietās valkāt musulmaņu sieviešu tradicionālās galvassegas, kas pilnībā aizsedz seju. Par tā pārkāpšanu draudēs naudassods. Pagaidām nav skaidrs, vai aizliegums būs efektīvs, jo vairākas pilsētas un daudzas iestādes ir paziņojušas, ka to neieviesīs. Nīderlande pievienojas vairākām Eiropas valstīm, kur pēdējos gados ir ieviesti līdzīgi ierobežojumi musulmaņu sieviešu tradicionālo galvassegu valkāšanai sabiedriskās vietās.

Ruanda slēgusi robežu ar Kongo DR(4)

Ruanda slēgusi robežu ar Ebolas vīrusa piemeklēto Kongo Demokrātisko Republiku (Kongo DR), kad robežpilsētā Gomā konstatēts trešais saslimšanas gadījums ar nāvīgo vīrusu, ceturtdien pavēstīja Kongo DR prezidenta birojs.

Ķīnas armija brīdina Honkongas protestētājus(21)

Honkongas Ķīnas armijas garnizona vadītājs pirmo reizi kopš protestu aizsākšanās bijušajā britu kolonijā jūnijā nosodījis valdības pretinieku protestus un brīdinājis, ka vardarbība netiks pieļauta.

Kronēts jaunais Malaizijas karalis

Malaizijā otrdien par jauno karali kronēts sultāns Abdulla, kas sešus mēnešus pēc priekšgājēja negaidītās atteikšanās no kroņa kļuvis par šīs Dienvidaustrumāzijas valsts 16. karali.