Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

Ziemeļkorejā aizturētais students noliedz, ka būtu spiegs

Austrālijas students un tūrisma braucienu organizētājs Aleks Siglijs, kurš vairākas dienas Ziemeļkorejā bija aizturēts un pagājušajā nedēļā deportēts, noliedzis apsūdzības, ka viņš būtu spiegs. Ziemeļkoreja 29 gadus veco studentu no Pērtas apsūdzēja spiegošanā un pretvalstiskās aktivitātēs, apgalvojot, ka Siglijs pieķerts nozieguma vietā un "vaļsirdīgi atzinies spiegošanā". Ziemeļkoreja apgalvoja, ka viņš deportēts pēc tam, kad lūdzis piedošanu.

Honkongas līdere par masu protestus izraisījušo likumprojektu: Tas ir "miris"(3)

Pekinas atbalstītā Honkongas valdības vadītāja Kerija Lama otrdien paziņoja, ka plašus protestus izraisījušais likumprojekts par aizdomās turēto izdošanu Ķīnai ir "miris". "Joprojām virmo bažas par to, vai valdība ir atklāta, vai ir satraukums par to, vai valdība atsāks [likuma pieņemšanas] procesu ar Likumdošanas padomi," preses konferencē sacīja Lama, turpinot: "Tāpēc es šeit atkārtoti paziņoju - tāda plāna nav. Likumprojekts ir miris," teica Lama.

Skrejriteņu cunami rada bažas par apokalipsi © DIENA(4)

Pirms gada ieradies Eiropā, elektroskrejriteņu vilnis šovasar pārvērties par cunami, taču tirgus pārsātinātība atsevišķās lielpilsētās, ierīču izmantošanas neilglaicība un haoss lietošanas noteikumos licis atskanēt balsīm, kas vēsta par elektroskrejriteņu apokalipses drīzu iestāšanos, ja steidzami netiks kaut kas darīts šī samērā jaunā pārvietošanās līdzekļa izmantošanas regulēšanā.

Nepāla liedz rīkot Dalailamas dzimšanas dienas svinības(12)

Nepālā svētdien atceltas iecerētās Tibetas budistu garīgā līdera Dalailamas dzimšanas dienas svinības, valdībai liedzot izsniegt atļauju pasākuma norisei, pavēstīja amatpersonas, ar šo lēmumu apliecinot kārtējo zīmi Ķīnas ietekmes pieaugumam Himalaju kaimiņvalstī.

Honkongas protests pāraug sadursmēs, cilvēkiem cenšoties ielauzties parlamenta ēkā © DIENA(1)

Masveidīgie protesti, cilvēkiem jau kārtējo nedēļu pārpildot ielas protestā pret likumprojektu, kas paredzēja noziedznieku izdošanu Ķīnai, pirmdien pārauguši asā konfrontācijā starp protestētājiem un kārtībniekiem. Dienā, kurā tiek atzīmēta 1997. gadā notikusī Honkongas pāriešana no Lielbritānijas pārvaldības Ķīnas kontrolē, cilvēki cenšas ieņemt likumdevēju ēku.

Putins G20 samita vakariņās ieradies ar savu krūzi(25)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Japānā oficiālajās G20 samita vakariņās ieradies pats ar savu krūzi, izraisot sociālajos medijos jokus un minējumus par to, vai ilggadējais Kremļa saimnieks gadījumā nesirgst ar paranoju.