Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +5 °C
Viegls lietus
Svētdiena, 26. janvāris
Agneta, Agnis, Ansis

Nākamgad nedaudz pieaugs valsts nodrošināto uzturlīdzekļu apmērs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Scorseze
S
Ja valsts tik "pašaizliedzīgi" grib "palīdzēt, lai palīdz ģimenēm, kurās abi vecāki kopā cīnās lai saglabātu ģimeni un audzinātu savus bērnus, ne vis atbalstītu sociālas prostitūtas, kuras staigā pa pasauli meklējot "labākus variantus" un kolekcionē bērnus lai būtu šantāžas ierocis "nodrošinātai aizmugurei". Domāju, ka valstij būtu beidzot jābeidz šis sociālā reketa projekts, jo tas noved pie sabiedrības degradācijas. Tas faktiski veicina sieviešu kā sociālo prostitūtu uzvedību un veido no vīriešiem bankomātus, aizbildinoties ar cēliem mērķiem, proti "bērnu tiesību aizstāvēšanu", taču realitātē tam nav nekā kopēja ar bērnu tiesībām, tās ir sociāls rekets pret vīriešiem, valsts palīdz alkatigām sievietēm izpostīt ģimeni, savākt bērnus, neļaut ar tiem tikties un vēl likt par visu to maksāt. Tā rodas pseidoģimenes, kur katram savs uzvārds un sievietes maina vīriešus biežāk kā apavus, un valsts vēl visu to atbalsta. Tas faktiski ir genocīds pret vīriešiem un genocīds pret ģimeni kā tādu.
Scorseze>Kate
S
Kas attiecas uz tiesnešu "ticību" un lēmumiem, jāsaka, ka mūsu valstī tiesneši savus lēmumus raksta "no zila gaisa" un tiem visbiežāk nav nekāda sakara pat ar esošo likumdošanu. Esmu bijis par liecinieku tiesā, kur tiesnese "neticēja" pat policijas darbinieku liecībām (kuras bija tiešām pamatotas, argumentētas un pierādītas), tajā pat laikā noticot vienam cilvēkam, kurš vistiešākajā veidā bija iesaistīts šajā lietā:) tapēc nebrīnos ne par ko. Tāpat esmu lasījis tiesas spriedumu, kur tiesnese piesaucot likuma pantu, kurš vistiešākajā veidā bija labvēlīgs atbildētājam, lēma par labu prasītājam:):):) Domāju, ja valsts "darboņi" nenāks pie prāta, šo valsti gaida traģisks pagrimums, jo mūsu šobrīd apspriestais jautājums ir vistiešākajā veidā saistīts ar demogrāfiju, kas ir valsts pamatu pamats.
  • 2
  • 0
Scorseze>Kate
S
Kate, diemžēl nezinu visus apstākļus jūsu gadījumā, tapēc neņemos spriest, taču uzskatu, ka tas no vecākiem, pie kura paliek bērni, uzņemas arī pilnu atbildibu, arī materiālo, par par viņiem, savukārt otra vecāka tiesības satikt savu bērnu, nevar atņemt neviens un nekad (ne vis kā pie mums tik ļoti populārā bāriņtiesa un tiesa ar sadomātiem pamatojumiem par "vardarbību"), tāpat arī neviens nevar atņemt otra vecāka tiesības atbalstīt un rūpēties par bērnu, savu iespēju robežās. Tāds ir mans nemainīgs uzskats, un uzskatu, ka tādai vajadzētu būt arī valsts nostājai, pie kam, tas novērstu jebkādau iespēju kādam no vecākiem šantažēt otru ar bērnu, kas ir vispopulārākais šantāžas veids šobrīd valstī. Arī jūsu gadījumā šāda valsts nostāja palīdzētu noregulēt situāciju. Likumā itkā ir noteiktas divas lietas, "samērīgums" un vienlīdzīga "atbildība", taču mūsu valsts likumdošanā šie principi ir visklajākajā veidā pārkāpti!
  • 3
  • 0
Kate
K
Ir arī dažs labs vīrietis, ja viņu tā var nosaukt, kurš paņem bērnu savai mātei vecumdienām, bet pats braukā ar fūri Vācijā, Latvijā ierodas 2x gadā, saņem uzturlīdzekļus (pilnvaru par bērnu uztaisījis savai mātei) un sevi dēvē par vientuļo tēvu. Tiesnese noticēja viņu meliem par mani, par ko tā ģimene gardi pasmējās. Tā ir Raimonda (tālbraucēja) ģimene Talsos. Tagad ciešu ne vien par bērna atņemšanu, bet arī no tiesu izpildītāja un uzturlīdzekļu fonda.
  • 1
  • 1
S Smu valsts
S
Kā ar tavu ģimeni, vai viss labi ? Pašam gan psihoterapeita palīdzība ir nepieciešama pilnīgi noteikti!
  • 4
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas