Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Otro vietu LBL pamatturnīra noslēguma tabulā izcīna VEF Rīga basketbolisti

Latvijas Basketbola līgas pamatturnīra pēdējās spēlēs svētdien BK Ventspils ar 96:75 (55:37) uzvarēja Barons/O!Karte komandu, bet VEF Rīga ar 109:69 (47:35) basketbola klubu Valmiera. Vefiešu panākums nodrošināja viņiem otro vietu noslēguma tabulā un automātisko ceļazīmi uz pusfinālu līdz ar regulārās sezonas uzvarētājiem Ventspils basketbolistiem.

Ventspils un baronu cīņā pirmo pieteikumu uzvarai laukuma saimnieki veica pirmā puslaika vidū, kad no 15:16 panāca 35:21. Drīz pēc lielā pārtraukuma starpība sasniedza 20 punktu atzīmi.VEF Rīga un BK Valmiera spēles pirmais puslaiks pagāja diezgan līdzīgā cīņā ar nelielu mājinieku pārsvaru, un tikai pēdējās minūtēs rīdziniekiem izdevās sasniegt tobrīd lielāko starpību 47:33. Otrajā puslaikā VEF spēlētāju pārsvars sāka izpausties arvien vairāk, un, tāpat kā Ventspils spēlē, pēdējā ceturtdaļā šaubu par uzvarētājiem vairs nebija.LBL noslēguma tabula: 1.BK Ventspils 22-6, 2.VEF Rīga 19-9, 3.Liepājas lauvas 18-10, 4.BK Valmiera 17-11, 5.Barons/O!Karte 17-11, 6.BK Zemgale 9-19, 7.BA Turība 6-22, 8.LU 4-24.Ceturtdaļfināla sērijās tiksies Liepājas lauvas un BK Zemgale, kā arī BK Valmiera un Barons/O!Karte. Valmierieši augstāku vietu un laukuma priekšrocības izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā ieguva, pateicoties labākai savstarpējo maču bilancei (3:1).