Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Itālijas futbolisti nespēj uzvarēt Jaunzēlandes izlasi

Pasaules kausa īpašnieki Itālijas valstsvienības futbolisti šāgada finālturnīrā neizšķirti aizvadījuši jau otro spēli. Svētdien, būdami izteiktu favorītu lomā, itālieši F grupas spēlē nespēja uzvarēt Jaunzēlandes izlasi, turklāt cīņas gaitā bija spiesti atspēlēties – 1:1.Cīņa sākās pavisam negaidīti.

Septītajā minūtē pēc tāla brīvsitiena bumba itāliešu soda laukumā atsitās pret Kannavaro gūžu un atlēca pie Šeina Smelca, kurš to raidīja Marketi sargātajos vārtos – Jaunzēlande vadībā 1:0.Pasaules kausa īpašnieki metās atspēlēties, un vārtu gūšanas situācijas sekoja cita citai. 27.minūtē Montolivo trāpīja pa vārtu stabu, bet brīdi vēlāk par de Rosi nogāšanu soda laukumā uz Jaunzēlandes vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko precīzi realizēja Jakvinta.Līdz pārtraukumam jaunzēlandiešiem ne bez pūlēm izdevās nosargāt neizšķirtu.Otrajā puslaikā Itālijas valstsvienības spiediens pieauga vēl vairāk, un bumba tikai retu reti pameta jaunzēlandiešu laukuma pusi. Taču pie panākuma viņiem nekādi neļāva tikt lielisku maču aizvadījušais vārtsargs Mars Pastons, vēl daudzkārt sitieni bija neprecīzi.Vienā no nedaudzajiem Okeānijas valsts pārstāvju uzbrukumiem septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus gandrīz guva jaunzēlandietis Vuds – pēc viņa slīpa raidījuma bumba aizlidoja gar pašu vārtu stabu.F grupas pirmajā svētdienas spēlē Paragvajas izlase ar 2:0 uzvarēja Slovākiju. Pēc aizvadītām divām kārtām Paragvajai ir četri punkti, Itālijai un Jaunzēlandei pa diviem un Slovākijai viens punkts.Pēdējā kārtā 24.jūnijā savā starpā tiksies Itālija un Slovākija, kā arī Paragvaja un Jaunzēlande.

Pasaules kausa izcīņa, F grupa

Itālija – Jaunzēlande 1:1 (1:1)

Vārti: Jakvinta (29., 11 m) - Smelcs (7.)
Brīdinājumi: Falons, Smits, Nilsens
Statistika: sitieni pa vārtiem (vārtos) - 23 (7) : 3 (1), pārkāpumi - 11:24, aizmugures - 1:1, stūra sitieni - 15:0, bumbas kontrole - 57% : 43%.

Itālija: Marketi, Dzambrota, Kannavaro, Kjelīni, Krisčito, Pepe (Kamoranezi, 46.), de Rosi, Montolivo, Markizio (Pacīni, 61.), Džilardino (di Natale, 46.), Jakinta
Jaunzēlande: Pastons, Reids, Nelsens, Smits, Bertoss, Eliotss, Vaisličs (Kristijs, 80.), Lokheds, Killens (Barons, 90.), Falons (Vuds, 62.), Smelcs
Galvenais tiesnesis: Karloss Batress (Gvatemala)