Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Dinamo vadošie uzbrucēji - rezultatīvākie visā KHL play-off turnīrā

Rīgas Dinamo vadošās maiņas uzbrucēji Miķelis Rēdlihs un Jānis Sprukts ieņem divas pirmās vietas KHL play-off rezultatīvāko hokejistu sarakstā. Ar astoņām rezultatīvām piespēlēm Miķelis ir līderis arī šajā rādītājā.

Gagarina kausa izcīņas sešās spēlēs M.Rēdlihs ticis pie 10 (2+8) punktiem, lietderības koeficienta +6 un sešām soda minūtēm – tas viss vidēji 19:54 minūtes uz ledus. Miķelis izcēlās arī regulārajā sezonā, kur tika pie 44 (13+31) punktiem, uzrādot savu labāko rezultātu līdzšinējās četrās sezonās. Visas līgas kopvērtējumā Rēdlihs bija 11.rezultatīvākais.

Sprukts sešās spēlēs guvis piecus vārtus un izdarījis trīs piespēles (astoņi punkti), identiski rādītāji arī Torpedo uzbrucējam Mihailam Varnakovam, kurš ieņem 3.vietu. Jānis uz ledus pavada 20:28 minūtes spēlē, play-off turnīrā realizējot teju 28% savu metienu.

Torpedo aizsargs Juso Hietanens uz ledus pavada ilgāko laiku starp visiem hokejistiem - vidēji 28:24 minūtes spēlē, turklāt ir 4.rezultatīvākais aizsargs (3+1). Dinamo ilgāko spēles laiku izpelnījies Guntis Galviņš - 23:09 minūtes mačā, viņam arī trīs (0+3) punkti, kas ir labākais rādītājs starp Rīgas aizsargiem.

Labākais snaiperis play-off ir Čeļabinskas Traktor uzbrucējs Vladimirs Antipovs – piecās spēlēs septiņi precīzi metieni, kamēr regulārā turnīra 54 mačos viņš pretinieku vārtsargus pārspēja tikai 10 reizes.

Ar lielām ambīcijām

Toms Skujiņš: Pasaules čempionāta trase priekš manis ir ļoti laba, jo ir pietiekami smaga.