Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Rīgas Dinamo zaudē Astanas Baris

Rīgas Dinamo hokejisti trešdien Astanā (Kazahstāna) piedzīvoja zaudējumu tur notiekošā Prezidenta kausa izcīņas spēlē, kurā ar 2:4 piekāpās vietējam Baris klubam.Spēles 15.minūtē rezultātu atklāja Andris Džeriņš, kurš ātrajā pretuzbrukumā izrāvās uz vārtiem un pārspēja Baris vārtsargu. Otrā perioda vidū rīdzinieki kļūdījās laukuma vidusdaļā un Baris pretuzbrukumā pēc ātras saspēles pārspēja rīdzinieku vārtusargu Krisu Holtu.

Nepilnas divas minūtes pirms otrā perioda beigām mājinieki izvirzījās vadībā. Rīdzinieki kļūdījās savā aizsardzības zonā un Žailaulovs no tuvas distances raidīja ripu vārtos.Perioda otrajā minūtē savus otros vārtus spēlē guva Žailaulovs, kurš pārtvēra ripu rīdzinieku aizsardzības zonā un guva bija precīzs vārtu priekšā. Vēl pēc septiņām minūtēm rezultāts kļuva jau 4:1 Baris labā. Turnīra saimnieki ātri izspēlēja vairākuma situāciju un Novotnijs raidīja ripu vārtu stūrī.Tikai 32 sekundes pirms spēles beigām rīdziniekiem izdevās gūt otros vārtus. Ar elegantu apspēli vārtus guva Lauris Dārziņš.Par labāko spēlētāju rīdzinieku rindās atzina Jēkabu Rēdlihu.Dienas pirmajā spēlē Minskas Dinamo ar 6:3 uzvarēja Maskavas apgabala Atlant hokejistus.Piektdien rīdzinieki tiksies ar Atlant, bet sestdien spēlēs par pirmo vai trešo vietu turnīrā.