Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs
Rīgā +1 °C
Slapjš sniegs
Ceturtdiena, 12. decembris
Otīlija, Iveta
Nodokļa atšķirību dēļ radusies vieglas peļņas iespēja nav nekāds ilgtermiņa biznesa modelis

Lēts alkohols labklājību gremdē, nevis paaugstina

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pareizaisjautājums
P
Lēts alkohols veicina nodzeršanos! Vai lēti naži veicina slepkavības? Lēti āmuri... ? Vai lēti āmuri veicina vēlmi strādāt? Kā jums šķiet?
west
w
Raksta autors ir pilnīgs stulbenis! Bet muļķu zemē - normāls?
demogrāfija un veselība
d
Aizmirstam kādu robu lētais alkohols iecērt tautas veselībai un demogrāfijai. Ko atbildēsi, acīs skatoties, bērnam, kas aug lētā alkohola patērētāju - vecāku alkoholiķu ģimenē?!
konsekventi
k
Tad būsim konsekventi - jālikvidē arī sāls un cukura nodoklis, uzcenojums saldinātiem gāzētiem dzērieniem u. c. neveselīgai pārtikai!
Tā,lūk!
T
Labklājību paaugstina zems pievienotās vērtības nodoklis pārtikai! Un to vislabāk zina mūsu premjers,kurš pats,gan 2005.,gan 2012.gadā rosināja to samazināt,bet jau vēlāk,kritizēja ar salīdzinošiem piemēriem,PVN pamatlikmes samazināšanu par 1%,uzskatāmi parādot,kuri ir īstie ieguvēji no tāda samazinājuma!! Kāpēc viņš klusē tagad,jautājiet viņam pašam!
Dostojevskis
D
Nejēgas, kuri domā no alkohola izspiest trīs kārtas nodokļu , nesaprot, ko dara. Alkohols ir zāles, fiziskas un arī garīgas. Alkohols ir politisks instruments, kas noņem spriedzi. Ja atņemsiet alkoholu, spriedze izlauzīsies citā veidā.
Gena>Dostojevskis
G
Vot-eto po našemu! Molodec tovarisc!
  • 1
  • 5
P
P
Mani tas neskar;dzīvoju savā pagstā Zemgales novadā,nevis kaut kādā mistiskā reģijonā.
sorry
s
Mīļais Svētais Gūte, nu neliekuļo. Visu tu saproti un pats visticamāk šmorē, jo citādāk redakcijas džungļos neturētos. Tracis ap akcīzi ceļas no tā, ka tikai lētais graudu alkohols - Baltkrievijas, bet nu arī daži mūsējie atjēgušies - ir pietiekami attīrīts, lai viņu varētu dzert, riskējot tikai ar parasto spirta saindēšanos jeb pohām. Pārējo alkohola jeb vodkas tirgu kontrolē kaukāzieši, kas 20 eiru pudelēs, ko dabū tukšas no krogiem, nereti lej īsto klofeļ-krutku. Vhisky un citas mantas ir par dārgu regulārai lietošanai. Tad lūk, godīgie dzērāji, kā es, pērkam 5 eiro baltkrievu, dvēseles vai veselības, t.i. sirds uzlabošanai. Kopējā budžetā tas smagi negriež. Prasīsiet 15 - 20, jau griezīs. Jūsu lādētie alkāni indējas ar dažu Latvijas firmu aliņiem vai ļergu un pulveriem, ko akcīze neskar. Runas saturs - atņemsiet man 5 eiro polšu, būs vairāk iemeslu domāt Honkongas jauniešu stilā.
Itamars Toledano
Zīraka gudrības grāmata: NEMĒROJIES SPĒKIEM AR VĪNU, JO VĪNS IR IZNĪCINĀJIS DAUDZUS (...) VĪNS, JA VIEN AR MĒRU DZERTS, AR CILVĒKA DZĪVI SALĪDZINĀMS: KAS TAM PAR DZĪVI, KAM VĪNA NAV! VĪNS RADĪTS CILVĒKU LĪKSMĪBAI. VĪNS ĪSTAJĀ BRĪDĪ UN SAMĒRĀ RAISA GAVILES SIRDĪ, LĪKSMĪBU DVĒSELĒ.
Terminoloģijaiirnozīme
T
"Vīns" ir dabisks produkts, kas raudzēts no saspaidītām vīnogām un normāli tas ir sarkans. Miecvielu tajā parasti ir tik daudz, ka vairāk par vienu glāzi to arī nevar izdzert. Tas dzēriens, kurš ir gatavots no vīnogu sulas, balt-vīns... jā, tas nav vairs īsti dabisks, tas ir viltīgs!
  • 6
  • 8
Nevajag muldēt!
N
Šķiet, ka tas bija Andropova laikā, kad pelnīju ap 100 rbļ. mēnesī, bet šņabja pudele maksāja 10 rbļ., un uz talona bija dabūjama viena mēnesī, un tas jau nu nekādu labklājību NEVEICINĀJA.
Kx
K
Jebkāds alkohols labklājību gremdē, nevis paaugstina.
Alkohols ir Dieva dāvana,
A
un tas top grūtā un smagā darbā, un nolādēta tā tauta, kas šo Dieva dāvanu nicina un ķengā!
  • 14
  • 2
Mansvērojums
M
Ja apaukstējies cilvēks ierauj 50 gramus brendija ar tēju un nesaslimst... kā tas gremdē labklājību?
  • 8
  • 8
Sabiedrībai ir jāsaprot
S
ka alkoholisms ir viena no apsēstības izpausmēm. Jums ir gadījies dzirdēt par veiksmīgu eksorcismu ar cenu celšanu?
Pravietisnejaukais
P
Jāņa Atklāsmes grāmata, 3. nodaļa. Jēzus vārdi:” 20. Redzi, es stāvu durvju priekšā un klaudzinu. Ja kas dzird Manu balsi un durvis atdara, Es ieiešu pie viņa un turēšu ar viņu mielastu, un viņš ar Mani.
Jāņa evaņģelijs:
J
Kad nu pietrūka vīna, Jēzus māte saka Viņam: ''Viņiem nav vīna''.
  • 11
  • 1
Pareizaissecinājums
P
Dārgs alkohols labklājību paaugstina! Jūs paši tam arī ticat?
>:-)
&
Sacelsim veikala šņabim cenas debesīs, lai visi liekie, nederīgie ,kroplie, šķībie, greizie, nepareizie, noindējas ar odekoloniem, losjoniem un citiem surogātiem ? Tad tik, tīri , gīti, tikumīgi, sāksim dzīvot ?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Gaidām ASV palīdzību pret pārējiem oligarhiem(18)

Amerikas Savienotās Valstis ir Latvijas stratēģiskais partneris, lielā mērā mūsu drošības garants, kuram acīmredzami ir ārkārtīgi svarīgi, lai mēs kļūtu iekšēji aizvien stiprāki, atbrīvojoties no kor...

Steidz sagatavot ostas pārdošanai?(20)

Tranzīta jomā viss, kas tagad šeit tiek darīts, ir par labu Lietuvai – intervijā Romānam Meļņikam secina bijušais va/s Latvijas dzelzceļš valdes loceklis Aivars Strakšas.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē