Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 23. janvāris
Strauta, Grieta, Rebeka

"Maigās atlaišanas" sliktā prakse

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
No malas
N
Tādu atlaišanas praksi sauc par mobingu un. Bosingu un man ir patiesi žēl. VID vaītājas, luru publiski pazemo korumpēti ierēdņi un pat minisyri
Sick politic
S
Izskatās, Agnesīte padzērusi kafiju ar Reiru un nu tik rauj vaļā.. Ir viegli piekasīties cilvēkam, kurš kaut ko dara - tas par Jaunzemi... Turklāt rakstīts ir bez jebkādas sapratnes par to, kā tiek sākti vai beigti auditi utt
Norvēģis
N
Drīzāk būtu jāizskata Reira atbilstība ieņemamajam amatam.Pirms vēlēšanām viņš administrēja VSAC iestādes un izstrādāja tādu hohmu kā algu samazināšanas pansionātu darbiniekiem, no 550 uz 280 eiro mēnesī par slodzi. Gada sākumā varējām lasīt vaimanas, ka neesot kas strādā.Reiram diemžēl tās darbības stipri līdzīgas ZZS uzvedībai suņu indēšanas skandāla laikā.
Itamars Toledano
LABA PRAKSE būs tā, kad Agnesi Margeviču ar kājas spērienu no Dienas patrieks. Cik gan daudz naida un melu nav šī negantā un melnā dvēsele producējusi, tādējādi Dieva gaišo un skaidro pasauli PIEGĀNĪDAMA?
Irlielāmērāticams
I
ka noziedznieku nesodīšana ir patiešām "slikta prakse". Bet, ne jau tāpēc, ka viņi turpina "toksisku darbību" . Sliktums ir tajā, ka ļaudis pierod pie apziņas, ka valsts VARA IR VĀJA. Pajautājiet jebkuram psihologam... viņš pateiks , ka cilvēka dabā ir AIZSTĀVĒT STIPRO. Vājo neaizstāv, vājo izsmej un nicina.
Mantrausis
M
Ne tikai šis raksts vien liek salīdzināt. Proti, ir gana daudz ļaužu, kas, izdzirdot salīdzinājumu, psrs un es (ES), auro, nepadomājot! Būs kāds laiciņš pēc Atmodas, kad oficiālā un reālā versija atšķiras, esam apaudzēti ar valsts noslēpumiem un likumiem. Vai šai ziņā ir redzamas būtiskas atšķirības, jeb būtu laiks skaļi teikt - jebkurai varai jebkurā valstī ir kas slēpjams no darba devējiem. Paldies! Ar to jāsāk!
Irlielāmērāticams
I
ka slēpjams ir no "darba ņēmējiem". Tu loģiski domā, pareizi! Bet... izpēti labi un redzēsi, ka slēpšanai ir viena liela vaina - kad sāk slēpt, tad vairs nevar beigt! Paņem mūsu t.s. "valsts noslēpumus", izpēti labi, un Tu sapratīsi, ka piecreiz labāk ir neslēpt, nekā slēpt.
  • 10
  • 5
Serjoznijs
S
Ar darbiniekiem un darbiniecēm mētāties nevajadzētu. Ja nu tiešām deg zem kājām un amatā palikt nevar, tad - svinīga izvadīšana un pienācīga kompensācija (tāda, it kā strādātu un saņemtu algu līdz mūža galam).

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Igaunijā un Lietuvā – labāk(2)

Statistikas birojs Eurostat publiskojis datus par to, cik daudzām mājsaimniecībām bijušas finansiālas grūtības noteiktajā termiņā samaksāt komunālo pakalpojumu rēķinus (par elektrību, ūdens patēriņu u...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē