Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Šadurskis: Kremlis ir ieinteresēts, lai jaunieši Latvijā nezinātu valsts valodu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Haralds Elceris
neprast valsts, kurā [piedzimis un] dzīvo gadiem, valodu var tikai re†ardēti debīļiki. nezināt valsts, kurā dzīvo gadiem, valodu nevar. Kremlis, saprotama lieta, ieinteresēts, lai [tikai] "krievvalodīgie" jaunieši Latvijā neatkarīgi no tā, vai prot vai neprot valsts valodu, ņerkstētu, ka viņus užķemļī, kačātu pravas un klanītos Pu†leram. N. B! ievērojiet, ko gvelž tā mačka 4:10! https://www.youtube.com/watch?v=j7z1EgN6yH8
piekrītu virsrakstam
p
Bet kāpēc tu – tikai ar 2019. gadu? Krievu valoda ir Kremļa propaganda – tukšums. Kāds Latvija - ES valstij šodien sakars ar krievu valodu?
no vēstures
n
Tajā Latvijā, kas tiešām bija neatkarīga (20.-30. gados) bija arī nacionālo mazākumtautību skolas. Šo nevar saukt par neatkarīgu, jo visu dara pēc Briseles un vašingtonas pavēlēm, karaspēks mums nepakļaujas valsts prezidentam, bet svešzemju pavelniecībai utt.
 • 2
 • 1
Vai
V
patiesībā soross un viņa pakalpiņi (tādi kā šadurskis) nav latviešu tautas lielākie ienaidnieki, lai kā izliktos par labvēļiem?
jenķu troļļa komenti ir absurds
j
sorosa pielūdzējs (soross pats savus tautiešus nodeva hitleriešiem) latviešus grib izsūtīt uz Krieviju. Vai nav reti stulba doma? Bet kas tad soross ir, ja ne fašists, jo piedaījies fašistu genopcīdā pret paša tautu?
Kriss
K
Latvijas Satversme ir ierakstits, ka Latvijas valsts valoda ir latviesu valoda, Latvija notika zidu un krievu nacistu izprovocetais referendums par Latvijas valsts valodas statusu ka rezultata Latvijas pilsoni neparprotami pateica, ka Latvijas valsti valsts valoda ir latvieus valoda, tikai Latvijas debilie, zagligie, idiotiskie prezidenti, ministri, ieredni, deputati to neapjedz un nesaprot, ka Latvijas valsts teritorija izglitiba ir janodrosina 100% Latvijas valsts valoda- latvieus valoda, bez locisanas un kaut kadu mazakumtautibu iznemumiem.
prec
p
Tas bija ebreju refernedums. Gan Lindermans, ga Ušaks ir ebreji.
 • 3
 • 0
Protams Protams
P
bet neaizmirsīsim, ka tā to var pieprasīt tikai soverēnas valsts pilsoņi. Šadurskis Latvijas suverenitāti turpina kompromitēt, izņemot tagad priekšā vēlēšanas un ir jāsāk tēlot patriotu. NEBALSOJIET1
 • 3
 • 1
pat
p
Valodas diemžēl negarant;ē latviešu tautas izdzīvošanu, jo to negarantē arī Latvijas valsts, kaut arī šis uzdevums ir ierakstīts Satversmē. Kad latviešu tauta būs ikzmirusi (ļoti drīz ja tā turpināsies), tad latviešu valoda vairs nebūs vajadzīga... Pašlaik šis likums šadurskiem vajadzīgs vienīgi tādēļ, lai tauta neprasītu no viņiem atbildību par radušos situāciju.
hahā
h
Kurš ir tā idiotiskā komenta autors? Latvijai būtībā nav savas armijas, ir jeņķiem (NATO virspavēlnie cībai) padotas armijas daļas, kuras līdz ar to nepakļaujas valsts prezidentam. Tāpēc rodas jautājums: vai okupācija jau nav notikusi bez neviena šāvienā - tāpat kā 1940. gadā?
 • 2
 • 1
Kremļa trollim
K
Valodas likums UN TĀ IEVĒROŠANA, JA NEPIECIEŠAMS, LIETOJOT SANKCIJAS PRET KRIEVU NACISTIEM un valsts pastāvēšana ar bruņotajiem spēkiem, JA NEPIECIEŠAMS, ATKLĀJOT UGUNI UZ KRIEVU OKUPANTIEM, JA TIE UZBRUKS, ir vienīgais, kas garantē latviešu, beļģu, somu, šveiciešu un vispār jebkuras tautas pastāvēšanu. Nesaaprotat ar labu? Tiksiet piespiesti saprast ar sliktu.
 • 4
 • 4
Diemžēl
D
tās visas ir pupu mizas, nacionālisti no abām pusēm var paklaigāt, bet jēgas nekādas. latviešu trauta katastrofāli izmirst, un latviešu valoda tagadējās Latvijas teritorijā (kā šī teritorija sauksies eiropas "kopējās mājās"?) dzrīz vien absolūti vairs nebūs vajadzīja, un atkritīs arī jautājums par skolām latviešu valodā vispār. Un šo situāciju visādi šadurski, repšes, dombrovski, āboltiņas, zatleri, godmani, grīnblati, jirgeni, vvf, krupņikovi u. c. ir ļoti sekmīgi palīdzējuši veidot...
YANKEE GO HOME
Y
Latvietis savā DZIMĒTNĒ IESOT KRIEVU OKUPANTS? jĀ, TĀ JEŅĶU TROĻĪ PRIECĀJAS PAR LATVIEŠU TAUTAS IZMIRŠANU?
 • 0
 • 1
Kremļa nacistam
K
Redzi, ute, latviešu nacionālists Latvijā ir savās mājās, bet tu Latvijā esi krievu okupants. Saprati? Nepatīk Latvija - čemodāns, stacija, etniskā dzimtene.
 • 7
 • 3
ērce
ē
Krievi slimo ar imperiālismu. Tas krievu tautu velk bezdibenī.
abs
a
sorosa pielūdzējs (soross pats savus tautiešus nodeva hitleriešiem) latviešus grib izsūt'tit uz Krieviju. Vai nav reti stulba doma. Bet kas tad soross ir, ja ne fašists, jo piedaījies fašistu genopcīdā pret paša tautu?
 • 0
 • 1
pie
p
Piemērs ir latviešu tauta, kura izmirst, un par yo priecāja "gudrie" (ebreju?) nacisti, kuri latviešus lamā pēdējiem vārdiem...
 • 2
 • 0
kremlin troll detected
k
Piemērus vari nosaukt, stulbais krievu nacist?
 • 2
 • 2
Šadurskis ir krievs?
Š
ES imperiālisms liek mazajām tautām izmirt?
 • 1
 • 7
no ES
n
Pats sanema izglitibu padomju Latvija. Un sodien esot - hameleoni, zem ASV zabaka.
troll detected
t
.
 • 4
 • 2
vecis
v
Kremlis ir ieinteresēts lai Latvijā visi mācētu krievu valodu,kas arī ir sekmīgi veikts 50 gadu garumā,šodien krievu valodu nezin tikai VVF un viens žurālists iebraucis no ASV,latviešu valodas ieviešana visās skolā ir pareizi - vismaz nebūs tā ka purčika bērni tikai pēc 10 gadiem sāk apjēgt,ka šeit dzīvo arī kautkādi latvieši....
haralds
h
zināt zina, neprot! prot nest kaļku no krievu valodas!
 • 1
 • 0
trimdas latvietis
t
"šodien krievu valodu nezin tikai VVF un viens žurālists" - - - - - - - - - - - - Tu maldies. Krievu valodu nezin gandrīz visi kas ir uz Latviju pārcēlušies pēc okupācijas beigām.
 • 4
 • 1
guntis
g
Lojals teritorialajai sistemai,kapitalistu apspiesdeju, mazu skaitu neliesu -stradajoso aplaupitaji kur valsts sistema neregule kopigi uznemumos nopelnitas naudas taisnigu sadali,bet atstaj to privato neliesu darisana,kur vini atklati uz citu daritaju rekina klust parbagati,es viniem lojals neesmu. Sadurskim atbildu,vajadzigas macities valodas,valoda nesaliede,saliede izlidzinosas cilvecibas visu sferu attiecibas.Drikst Latvija but skolas pecjebkuras valodas vajadzibam,tikai obligati perfekti jabut ari latviesu literalas un gramatiskas macibu prieksmeti.ar valsts eksameniem katra klase pec iemacito.Mana uzskata Sadurskis un vinam lidzigie ir lingvistiskie hitleriskie fasisti.
vēstures kurss
v
nesekmīgajam krievu skolas izlaidenim guņķisam, daunim un krievu okupantam. Tā kā 1930. un 1940. gados Vācijā vācu valoda nebija apdraudēta un vāciešiem nevajadzēja cīnīties par tās statusu, tad valsts valodas likuma salīdzinājums ar nacismu ir rusdebils. Ar nacistiem šajā situācijā ir jāsalīdzina krievu okupanti, kas, bļaujot par ''tautiešu tiesībām'', lien Lugandonā, Baltijā un citās Krievijai nepiederošās zemēs. Pilnīga analoģija ar hitleriešu ārpolitiku 1938. gadā un 1939. gada pirmajā pusē!
 • 8
 • 3
nacistam guņķisam, daunim
n
Fašisti esat jūs - lielkrievu nacisti civilokupanti. Ja tu, nacist, negribi būt lojāls Latvijai, vācies uz savu terorašku. es tevi uz Latviju neesmu saucis un ar varu te neturu. Pēc cenzūras domām aizliegts viedoklis!
 • 9
 • 2
Seniors
S
Sadurski , jau sen vajadzeja patriekt , ar sud--nu mietu ! vel viens varaskars idiots un Valsts izzadzejs , Saprotu , kad Latvija macibam jabut LATVIESU valoda, bet na jau tik strauji !Riga , jau sen kluvusi , par Krievijas sastavdalu , un pie ta ir vainigs ( ka Jus domajiet ) , kurs ? Ja , USAKOVS ar AMERIKU, un parejiem krievvalodigajiem , Rigas dome !!! Usakovs , ar savu BANDU , izzog Rigu ,un domaju ,kad ilgi nebus jagaida un Riga , nonaks bankrota prieksa ! Vai tiesam , sis krievs ( piedodiet ) , ir tik neaizstajams ?
Priecīgs Paskaidrojums
P
Kamēr Šadurski neieslēgs dzelžos un neiesēdinās laivā, kas ceļo uz zilām ganībām, tikmēr latviešu valoda un prāts turpinās iznīkt.
rusdaunim rusdebiliķim
r
Kamēr tevi neieslēgs cietumā par rusdebnilnaida runu, vbet pēc soda izciešanas nepatrieks no Latvijas bez tiesībām atgriezties, tikmēr jūs rusdebilkvekšķi te trakosiet, bet nekas nav mūzīgs!
 • 9
 • 2
arnox
a
Pietiek redzēt viedā politiķa Šadurska feisu lai saprastu ka .ūdi bus...
Oļegs
O
Ieslēdz krievu TV un skaties visu dienu uz savu Pūķinu.
 • 7
 • 2
Smējējs
S
Mēs sakām bērniem: "Mācieties labi, tad labi dzīvosiet!" Bet vai paši saprotam, ko nozīmē "labi mācīties"? Augstākās izglītības sistēma Latvijā darbojas kā pašpietiekams, uz savām vajadzībām orientēts bizness, kuru uztur iedzīvotāju nodokļi un studentu mācību maksa. 2005./2006. mācību gadā Latvija ierindojās otrajā vietā pasaulē (aiz Kanādas) pēc studējošo proporcijas – 566 studējošie uz 10 000 iedzīvotājiem. Kur ekonomiskais rezultāts no izcilās mācīšanās? Latvijā šodien pietrūkst izglītota darbaspēka. Tāpēc nevajag domāt, ka IZMinistrija risinās mūsu dzīves problēmas. Kādas profesijas un kādās valodās vajag apgūt, lai labi dzīvotu? Atceros kādu 90. gadu radio raidījumu, kurā lībiešu jaunietis skaidroja, kāpēc viņš aizmirst lībiešu valodu - vectēvs viņam teicis, ka lībiešu valodā jaunietis varēs strādāt vienīgi savā piejūras ciemā un kaimiņciemā. Divu ciemu pasaule jaunietim šķita par šauru labai dzīvošanai. Secinājums: valodu apguve nav ārpolitisks jautājums, bet dzīves izvēle.
Kremļa nacistam
K
Atšķirībā no PSRS laikiem, kad krievu valoda bija de facto PSRS valsts valoda un armijas komandu valoda, šodien krievu valoda Latvijā ir viena no trešās pasaules svešvalodām, bez kuras var ļoti labi iztikt. Tātad, ja gribi strādāt Latvijā, tad jāapgūst latviešu valoda, bet darbam ES valstīs - attiecīgās valsts valoda. Uz Krieviju, kāredzams, pat klīniski Kremļas nacisti negrib pārcelties, jo viņie pašiem nemaz negaršo tā ''krievu pasaule''', ko viņi mēģina iebarot citiem.
 • 7
 • 3
Kremļa daunim, nacistam
K
Protams, dauni, ministrija tevi nenosēdinās uz podiņa un nesakops trepju telpu - tas tev, dauni, būs jādara pašam. Ministrija, dauni, arī nemaksā algas privātajā sektorā strādājošajiem, tātad visas pretenzijas par neadekvātām algām pret darba devēju - mums ir kapitālisms un neviena ministrija algas neregulē. Piemērs ar lībiešu valodu ir rusdebils - pat visdeģenerētākais rusnacistu rusdebitrollis zina, ka Latvijā valsts valoda ir latviešu. Kas tomēr netraucē lībiešu jaunietim runāt ar kaimiņu lībiski un mācīties vēl, piemēram, franču. Kāpēc mocīt francūzi, liekot viņam runāt frangliski - sliktā angļu valodā ar briesmīgu franču akcentu - kad frančiem ir pašiem sava valoda? Atveries ''Kapteiņa Granta bērnus'', kā tur skotu kuģa komanda bez tulkošanas biroja trijās valodās rakstītu zīmīti izlasīja?
 • 3
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai uzticies Latvijas banku sistēmai?

Kopā nobalsojuši: 82

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē