Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Airēšana

Līgavainis Tokija. Intervija ar Evitu Boli

Kas tevi dzen uz priekšu? Šis jautājums manī atbalsojas ik mirkli, runājot ar Evitu Boli, kura kopā ar pārinieci Olgu Svirsku startē akadēmiskās airēšanas disciplīnā vieglsvara divniekos. Evita ir viens no tiem sportiskajiem cilvēkiem, kuri ar savu ikdienas optimisma devu rauj līdzi citus. Savulaik sociālo mediju vidē viņa bieži bija redzama, rosinot būt aktīvam, sportot, skriet un vingrot, bet pēdējo gadu laikā ierakstu stilistikā dominē romantiskas ainavas no laivošanas ikdienas. Un tā nav slinkā laivošana, kur cilvēki ļaujas upes straumei, bauda dabu un kādu malku vēsa bairīša. Evita kā iesācēja klasiskā un tehniskā sporta veidā pievienojusies vienai no Latvijas spēcīgākajām airētājām, nolūkā kvalificēties olimpiskajām spēlēm Tokijā.

Slavenajā britu airēšanas regatē triumfē Kembridžas Universitāte

Kembridžas Universitātes airētāji svētdien Temzā, Londonā, pārspēja savus kolēģus no Oksfordas Universitātes, svinot panākumu slavenajā airēšanas regatē starp divu augstskolu komandām. Kembridžas airētāji pēdējo četru gadu laikā izcīnījuši trīs uzvaras.

Īriju pārstāvošā latviete Pušpure kļūst par pasaules čempioni akadēmiskajā airēšanā

Īriju pārstāvošā latviete Sanita Pušpure svētdien Ungārijā kļuva par pasaules čempioni akadēmiskajā airēšanā, triumfējot dāmu vieninieku sacensībās. Pušure guva karjeras lielāko panākumu. Līdz šim viņas rēķinā bija 2014. gada Eiropas čempionāta sudraba medaļa, kā arī 2016. gada Vecā kontinenta meistarsacīkšu bronzas godalga.

Airētājs Rumjancevs šogad atvieglotā režīmā

Viens no labākajiem Latvijas sportistiem pagājušajā gadā notikušajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs bija kanoe airētājs Aleksejs Rumjancevs. Rio vilciena vagonā pēdējā brīdī ielēkušais sportists izcīnīja 5. vietu divsimt metru sprintā vieniniekiem. Visi līdz tam labākie rezultāti sportā viņam bija divnieku ekipāžās. Jaunajā olimpiskajā programmā šādas disciplīnas vairs nav, bet pieredzējušais Rumjancevs neslikti pielāgojies jaunajām prasībām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide