Gulbis apspēlē planētas 30. raketi un iekļūst Stokholmas turnīra ceturtdaļfinālā(1)

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis piektdien izcīnīja uzvaru Stokholmas ATP World Tour 250 sērijas turnīra pamatsacensību otrajā kārtā, pārspējot talantīgo Kanādas pārstāvi Denisu Šapovalovu. Pasaules rangā 145. vietā esošais Gulbis ar rezultātu 6-2, 6-4 pārspēja kanādieti, kurš šobrīd ir planētas 30. rakete. Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Gulbis ticis pie 45 ranga punktiem. Nākamajā kārtā Gulbis spēkosies ar ranga 18. vietas īpašnieku Džeku Soku no ASV, kurš turnīrā izlikts ar ceturto numuru.

Sevastovai rekordaugsta vieta WTA rangā(1)

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova jaunākajā WTA rangā, kas publicēts pirmdien, sasniegusi jaunu karjeras rekordu un ieņem 11.vietu, kamēr Aļona Ostapenko saglabā 18. pozīciju.

Ostapenko: Pieļāvu pārāk daudz nepiespiesto kļūdu

Pretiniece spēlēja augstā līmenī, tomēr galvenais zaudējuma iemesls bija pašas pieļautās nepiespiestās kļūdas, pēc pirmdien Honkongas WTA International sērijas turnīra pirmajā kārtā piedzīvotās neveiksmes atzina Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko.

Sevastova: Vozņacka man nepasniedza nekādas dāvanas

Dānijas tenisiste Karolīna Vozņacka svētdien Pekinas WTA Premier finālmačā pret Latvijas pārstāvi Anastasiju Sevastovu spēlējusi ļoti solīdi un nav pasniegusi nekādas dāvanas, pēc dueļa sacīja Sevastova.