Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgā

Skanstes attīstības projektam dome grib piešķirt vēl teju 4 miljonus

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja trešdien atbalstīja ieceri palielināt Skanstes teritorijas revitalizācijas 1. kārtas projekta izmaksas par 3,9 miljoniem eiro, līdz ar to domes līdzfinansējums šajā projektā būs 4,87 miljoni eiro, aģentūra LETA noskaidroja domē.

No marta beigs kursēt 6. maršruta tramvaji(6)

No šā gada 3. marta tiks slēgts Rīgas satiksmes (RS) 6. tramvaja maršruts, portāls Diena.lv uzzināja uzņēmumā. RS pārstāvis Viktors Zaķis paziņojumā medijiem informēja, ka šāds lēmums pieņemts "salīdzinoši nelielās pasažieru plūsmas dēļ".

Viltus trauksmes dēļ evakuēta Rīgas dome(6)

Rīgas domē esošajā kafejnīcā nostrādājusi dūmu signalizācija, kā rezultātā no domes ēkas evakuēti domes darbinieki un apmeklētāji, aģentūrai LETA apstiprināja domes pārstāvis Uģis Vidauskis.

Sākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu VSAC Rīga filiālē Rīga

Sākts kriminālprocess par Krimināllikuma 171.panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu par iespējamo aizbildņa tiesību ļaunprātīgu izmantošanu valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) Rīga filiālē Rīga, aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš.

Krievu, ukraiņu un baltkrievu pensionāri Rīgā bez maksas brauc jau no 55 gadu vecuma(121)

Rīgas domes budžetā katru gadu aug izdevumi uzņēmumam Rīgas satiksme. Pērn tie bija 86 miljoni eiro, šogad jau 108. Tā ir samaksa par pašvaldības piešķirtajām atlaidēm Rīgas sabiedriskajā transportā skolēniem, 75 gadu vecumu pārdzīvojušiem senioriem un citām pasažieru grupām. Atlaides dod arī nestrādājošajiem pensionāriem, un ne tikai Latvijas. Nestrādājošie Latvijas pilsoņi un nepilsoņi bez maksas var braukt no 63 gadu vecuma, bet Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas pensionāri – jau no 55 gadu vecuma. Rīgas domes vadība problēmu nesaskata, taču pamatot, kāpēc citu valstu pilsoņiem ir lielākas priekšrocības, nespēj, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.