Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgā

TIEŠRAIDE: Lampa iesildās Rīgā © DIENA

Sarunas un diskusijas, festivāla atmosfēra, spēles un darbnīcas bērniem, mantu labotava un Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde Prieks. Sarunu festivāls LAMPA iesildās Rīgā, 26. maijā, Ziepniekkalna pagalmā. Portālā Diena.lv varat vērot tiešraidi no pasākuma.

Rīgā sadursmē ar motociklu smagi cietusi jauniete

Ceturtdien Rīgā 22 gadus veca sieviete, šķērsojot brauktuvi, cieta sadursmē ar motociklu, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

No 1. novembra Rīgā atkal lietos auto riteņu bloķētājus(4)

Lai nodrošinātu, ka iedzīvotāji atmaksā sodus, kas viņiem tiek uzlikti gadījumos, kad nav samaksāts par autostāvvietas izmantošanu, no 1. novembra Rīgas ielās atkal tiks izmantoti automašīnu riteņu bloķētāji, šodien nolēma Rīgas dome.

Konkursā par Rail Baltica Rīgas Centrālās pasažieru stacijas projektēšanu seši pretendenti(5)

Projekta Rail Baltica ieviesējs Latvijā - uzņēmums Eiropas Dzelzceļa līnijas - pabeidzis starptautiskā publiskā iepirkuma Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta, uzbēruma un stacijas kompleksās apbūves būvprojekta izstrāde un būvdarbi pretendentu kvalifikācijas izvērtēšanu. Sacensību par Rail Baltica Rīgas pasažieru stacijas (Centrālās stacijas), tilta un estakāžu projektēšanu un būvniecību iepirkuma otrajā kārtā turpinās sešas starptautiskas apvienības, portālu Diena.lv informēja Eriopas Dzelzceļa līnijas pārstāvji.

Sausuma dēļ gaisā ir daudz putekšņu un citu putekļu(1)

Sausā laika ietekmē gaisā ir liela cieto daļiņu jeb putekļu koncentrācija, tajā skaitā dažādi ziedputekšņi, liecina Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Aerobioloģijas laboratorijas apkopotā informācija.

Tiesības saimniekot Āgenskalna tirgū iegūst Kalnciema kvartāla īpašnieki(2)

Tiesības turpmākos 30 gadus saimniekot Āgenskalna tirgū un tam piegulošajā teritorijā ieguvuši Kalnciema kvartāla īpašnieki - brāļi Kārlis un Mārtiņš Dambergi, žurnālistiem preses konferencē paziņoja Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas vadītājs Oļegs Burovs (GKR). Brāļi Dambergi bija vienīgie, kuri bija pieteikuši savu kandidatūru izsolē.

Mēģinās izvairīties no satiksmes vājprāta © DIENA(4)

Jau savlaicīgi noskaņojot rīdziniekus gaidāmajiem remontdarbiem šajā vasarā, aprīlī Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa) brīdināja, ka sastrēgumi būs lielāki nekā pērn. Rīgas domes Satiksmes departamenta (RDSD) direktora p. i. Emīls Jakrins gan apgalvo, ka būvnieki par saviem līdzekļiem iegādājušies jaunus satiksmes organizēšanas līdzekļus un situācijai vismaz gājējiem vajadzētu būt labākai nekā pagājušajā gadā.

Krasta ielas remonts varētu sākties jūlijā

Vienas no Rīgas galvenajām ielām - Krasta ielas - seguma atjaunošanas darbi varētu sākties jūlijā, lai gan iepirkums par būvdarbu veikšanu vēl nav nemaz izsludināts, trešdien Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejai pastāstīja Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Bez investora diez vai izdosies © DIENA

Pieņemot lēmumu par īpašumu Brīvības ielā 90a ieguldīšanu AS Rīgas Centrāltirgus pamatkapitālā, varētu sākties pozitīvas pārmaiņas Vidzemes tirgus apsaimniekošanā, tomēr joprojām netrūkst arī nezināmo. Pēc samērā garas un karstas apspriešanas Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē tika nolemts nākamnedēļ sarīkot diskusiju Vidzemes tirgū un aplūkot situāciju uz vietas.