Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgā

Uz laiku slēgs satiksmi Miera un Matīsa ielās

Sakarā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 22.augusta līdz 24.augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Miera ielā, 50 metru garā posmā no Brīvības ielas un Matīsa ielā , 50 metru garā posmā no Brīvības ielas, portālam Diena.lv paziņoja RD pārstāvji.

No degoša dzīvokļa Rīgā izglābti trīs cilvēki

Ugunsdzēsēji naktī uz svētdienu Rīgā no degoša dzīvokļa izglābuši trīs cilvēkus, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Naktī plkst.2.01 saņemts izsaukums uz kādu daudzdzīvokļu ēku Rīgā, kur bija redzami dūmi.

Bābelītes ezerā noslīcis vīrietis

Aizvadītajā diennaktī Rīga, Bābelītes ezerā noslīcis aptuveni 55 gadus vecs vīrietis, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. Pēc izvilkšanas no ūdens glābēji viņam centušies sniegt palīdzību, bet vīrieti neizdevās atdzīvināt.

Rīgā tiks izvietotas divas jaunas gaisa kvalitātes monitoringa stacijas

Rīgas brīvosta plāno iegādāties divas jaunas gaisa kvalitātes monitoringa stacijas, no kurām viena tiks izvietota jaunizbūvētā multifunkcionālā Krievu salas termināļa ziemeļrietumu daļā, savukārt otra – tiešā Rīgas iedzīvotāju tuvumā, terminālim piegulošajā Bolderājas apkaimē – Lielupes ielas rajonā. Iekārtas tiks uzstādītas un darbu sāks līdz šī gada oktobrim, informē Rīgas brīvostas pārstāve Inga Šabovica.

Plašais ugunsgrēks Lubānas ielā vēl nav pilnībā likvidēts(1)

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki piektdienas rītā turpina strādāt Rīgā, Lubānas ielā, kur ceturtdienas vakarā lielā platībā dega koka paletes, angāra ēka un vairākas automašīnas, aģentūrai LETA pastāstīja VUGD pārstāve Inta Palkavniece. Viņa skaidroja, ka joprojām notiek darbs, lai pilnībā likvidētu ugunsgrēku.