Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Izstāde Miesa

Kalnciema kvartāla galerija, Kalnciema 35

24. maijā plkst. 19.30 Kalnciema kvartāla galerijā tiks atklāta izstāde Miesa, kas ir veltīta aktuālajiem procesiem tēlniecībā Latvijā. Izstādē būs skatāmi darbi, kas dažādos veidos izmanto vienu no klasiskajiem tēlniecības elementiem – figūru, un ko ir radījuši tādi mākslinieki kā Gundega Evelone, Egons Peršēvics, Pauls Pudžs un Ieva Saulīte. Izstāde apmeklētājiem pieejama līdz 2018. gada 22. jūnijam.

24. maijs – 22. jūnijs

Pr. -Se. 10 -22

Sandras Krastiņas personālizstāde Mirāža

Mākslas centrs Noass, AB dambis 2

No 25. maija līdz 21. jūlijam Mākslas centrā NOASS būs skatāma Sandras Krastiņas personālizstāde Mirāža.

Vakar – 21. jūlijs

Tr. –Se. 15 -22

Izstāde Sanktpēterburgas Baltās naktis. Vēsturiskās grafikas

Rīgas Sv. Pētera baznīca, Reformācijas laukums 1

No 24. maija līdz 24. jūnijam Rīgas Sv. Pētera baznīcā būs apskatāma starptautiskā izstāde Sanktpēterburgas Baltās naktis. Vēsturiskās grafikas, kuras apmeklētājiem būs iespēja aplūkot Sanktpēterburgas pilsētu grafikas darbos no Krievijas Valsts pilsētvides skulptūru muzeja krājumiem.

24. maijs – 24. jūnijs

Ot. - Se. 10 -18
Sv. 12 -18

Izstāde Daudzveidīgais RAF

Rīgas Motormuzejs, Sergeja Eizenšteina 8

Ceturtdien, 24. maijā, plkst. 15.00 CSDD Rīgas Motormuzejā tiks atklāta izstāde Daudzveidīgais RAF, kur apmeklētājiem būs iespēja iepazīt RAF spēkratu kolekciju.

24. maijs – 16. septembris

Pr. -Sv. 10 -18

Izstāde Retumi Andreja Upīša mājas bibliotēkā

Andreja Upīša memoriālais muzejs, Brīvības 38-4

No 19. maija līdz 13. jūnijam Andreja Upīša memoriālajā muzejā Rīgā aplūkojama izstāde Retumi Andreja Upīša mājas bibliotēkā, kas veltīta rakstnieka plašajai grāmatu kolekcijai.

19. maijs – 13. jūnijs

Ot. -Se. 11 -17

Aleksandras Šļahovas jubilejas izstāde

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Mihaila 3, Daugavpils

Piektdien 25. maijā plkst. 16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, atzīmējot nozīmīgu dzīves jubileju, tiks atklāta mākslinieces, ilggadējās Daugavpils Universitātes profesores, pedagoģijas zinātņu doktores Aleksandras Šļahovas akvareļu personālizstāde Ūdens un krāsa.

Vakar – 24. jūnijs

Ot., Sv. 11 - 17
Tr. -Se. 11 -19

Jāņa Purcena personālizstāde Celiņš

Latvijas Mākslinieku savienības galerija, 11. novembra krastmala 35

Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) galerijā no 19. maija līdz 17. jūnijam būs skatāma mākslinieka Jāņa Purcena personālizstāde Celiņš.

19. maijs – 17. jūnijs

Pr. -Pk. 10 -17

Ausmas Auziņas personālizstāde Iztēle ir īstenība

Galerija Istaba, Barona 31A

No 21. maija galerijā Istaba – Ausmas Auziņas personālizstāde Iztēle ir īstenība. Izstāde ir stāsts par Iztēles pasauli, uz kuru spēj aizvest piezīmju kladē nejauši uzvilkta strīpiņa, kleksis vai ieburzīts papīrs. Izstādē skatāmi arī atsevišķi mākslinieces ilgtermiņa darbi, kas savā izpildījumā saglabā skrīpojumiem raksturīgo meditatīvu vieglumu. Darbu formā un saturā jaušams konceptuālisms, minimālisms, zināma abstrakcija, filozofija.

21. maijs – 14. jūlijs

Pr. -Pk. 12 -21
Se. 12 -18

Izstāde Elles ķēķis: Ņujorka – Latvija

VEF Kultūras pils, Ropažu 2

Sadarbojoties vairākām organizācijām, latviešiem ASV un Latvijā, ir tapusi izstāde par Ņujorkas mākslinieku grupu Elles ķēķis. Izstāde no 16. maija līdz 17. jūnijam būs apskatāma VEF Kultūras pilī. Tajā būs iespēja iepazīt Elles ķēķa dzejnieku un mākslinieku grupas spilgtākos pārstāvjus, atklāt interesantas liecības par viņu radošo darbību, kā arī aplūkot gleznas, mākslas darbus un dažādus priekšmetus no mākslinieku ģimeņu personīgajiem arhīviem.

16. maijs – 17. jūnijs

Pr. -Sv. 9 -20

Koncerts Desmit raksti dvēselē

Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas 3

Kamerkoris Vox animae un diriģente Sindija Druva kopā ar videomākslinieci Zani Zelmeni aicina uz koncertu Desmit raksti dvēselē 26. maijā 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

Šodien

18.00

Izstāde Ceriņi

Pētera Upīša piemiņas muzejs, Graudu 1, Dobele

No 10. maija selekcionāra Pētera Upīša mājā, blakus viņa piemiņas lietām, skatāma muzeja Rīgas Jūgendstila centrs sagatavotā izstāde Ceriņi. Muzejs jau gandrīz desmit gadus mērķtiecīgi un rūpīgi veidojis Latvijā izgatavotu vai lietotu jūgendstila priekšmetu kolekciju. Stilam raksturīgie dabas motīvi un bagātīgais priekšmetu klāsts ar ceriņu atveidojumu rosinājuši veidot izstādi, kas lieliski papildina ziedošo Pētera Upīša ceriņu dārzu.

10. maijs – 28. oktobris

Pr., Ot. pēc iepriekšēja pieraksta
Tr., Ce., Pk., Se. 9 -17
Sv. 9 -15

Koncerts Bahs un Brodskis

Mencendorfa nams, Grēcinieku 18

Mencendorfa namā aizsāk jaunu kamermūzikas ciklu. 2018. gadā plānoti astoņi kamermūzikas vakari ar dažādām koncertprogrammām, piedaloties gan jau labi pazīstamiem, gan jaunajiem mūzikas profesionāļiem.

12. maijs – 15. septembris

19.00

Skolēnu rokdarbu izstāde Šūpulis

Liepājas muzeja ekspozīcija Liepāja okupāciju režīmos, K. Ukstiņa 7/9, Liepāja

No 10. maija Liepājas muzeja ekspozīcijas Liepāja okupāciju režīmos telpās apskatāma ikgadējā Liepājas skolu apvienotā skolēnu rokdarbu izstāde _Šūpulis-, kas veltīta starptautiskai akcijai Muzeju nakts.

10. maijs – 30. maijs

Izstāde Pieneņpūkas lidojums visumā

Mākslas galerija Putti, Peitavas 5

Mākslas galerijā Putti no 25. maija līdz 31. augustam notiek laikmetīgo un konceptuālo rotu izstāde Pieneņpūkas lidojums visumā.

Vakar – 31. jūlijs

Pr. -Pk. 10 -18
Se. 11 -17