Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Futbols

Latvijas futbola dimantu slīpē Bavārijā © DIENA(1)

Futbols Danielam Ontužānam savulaik palīdzēja iejusties Vācijā, uz kurieni agrā bērnībā pārcēlusies viņa ģimene, bet nu atvedis atpakaļ uz dzimteni, lai pārstāvētu Latvijas valstsvienību. Drīz vien jaunā puiša talantu ievēroja pasaulslavenā Minhenes Bayern kluba treneri, un nu Ontužāns pietuvojies Bavārijas granda pirmajai komandai. Ar Danielu sarunājos pāris dienu pirms spēles pret Poliju, kurā gan 19 gadu veco pussargu treneri nolēma atstāt malā.

Stojanovičs: Nevar teikt, ka komanda necīnījās(2)

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs pēc Latvijas zaudējuma Polijai ar 0:3 preses konferencē atzina Polijas izlases pārākumu ātrumā un tehnikā, uzteica Roberta Levandovska individuālo meistarību un pastāstīja, ka dzelteno kartīti dabūjis par Kristera Tobera aizstāvēšanu situācijā, kad pret viņu netika fiksēts acīmredzams pārkāpums.

Pret Poliju ar Rakelu un Gutkovski uzbrukumā

Latvijas vīriešu futbola izlasē Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē ar Polijas valstsvienību uzbrukumā darbosies Vladislavs Gutkovskis, kurš ikdienā pārstāv Polijas pēc spēka otrās līgas komandu, kā arī Deniss Rakels, kurš savulaik bija viens no vadošajiem uzbrucējiem ekstraklasē.