Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Tūrisms

FOTO: Skatu torņi, kur baudīt Latvijas skaistākās ainavas no putna lidojuma

Līdz ar pavasara atnākšanu un svētku brīvdienām aizvien vairāk pilsētnieku dodas dabā un no jauna atklāj skaistākās mūsu zemes ainavas. Latvijas Meža dienu rīkotāji un vēstneši iesaka brīvdienu maršrutos iekļaut kādu no koka skatu torņiem, kas celti gleznainākajās Latvijas mežu vietās. Latvijas valsts mežos ikviens var apmeklēt koka skatu torņus, kas slejas līdz pat teju 40 metru augstumā un no putna lidojuma atklāj daudzveidīgus Latvijas skatus. Sarakstā iekļautie skatu torņi gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem pieejami bez maksas.

Atklās velomaršrutu Daugavas loki

2. jūnijā Latgalē tiks atklāts un izmēģināts velomaršruts Daugavas loki, aģentūru LETA informēja Daugavpils novada tūrisma, kultūras un atpūtas aģentūras Taka direktors Rolands Gradkovskis.

Jaunas emocijas meklējot: Latviešu ceļotājs visbiežāk vēlas baudīt eksotisku dabu © DIENA

Latvijas klimats pēdējos gados šķiet tāds kā apmulsis un nezina, ko mums piedāvāt – ne gluži karsts un saulains, ne gluži auksts un bargs. Drīzāk mērens, pelēks, nepatīkams un neizlēmīgs – ziemai būs būt vai tomēr ne. Nevaram ne kārtīgi nosalt un izslēpoties, ne izkarsēties un nogurt no vasaras aktivitāšu priekiem. Tāpēc ceļojumu birojiem un ar tūrisma industriju saistītiem uzņēmumiem darba netrūkst, piedāvājot mums gan sauli, gan sniegu.

Vairāk Tūrisms