Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vieglatlētika

Vilšanās galvenajā startā © DIENA(5)

Zem savu spēju robežām. Šķēpmetēja Madara Palameika izcīnīja augstāko – 9. vietu – Latvijas komandā Eiropas vieglatlētikas čempionātā (EČ) Berlīnē, taču gandarījuma sajūtas vietā sportiste ar grūtībām slēpa sarūgtinājuma asaras. Rezultāts 57,98 metri ir patālu no Madaras patiesā varējuma. Līdzīgas sajūtas pēc sacensībām nedēļas nogalē bija gandrīz visiem pārējiem Latvijas vieglatlētiem.

Serjogins labo Kuldīgas pusmaratona trases rekordu

Sestdien, 11. augustā skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija dalībniekus pulcēja uz tā sesto posmu Kuldīgā. Saglabājot līdzšinējās pasākuma tradīcijas, tām tika pievienotas arī jaunas, kas jau iepriekš 12 reizes notikušos sporta svētkus ļāva baudīt jaunā kvalitātē.

Nenolaida rokas un atkal virzās augšup © DIENA

Pārdzīvojis divu sezonu rezultātu stagnēšanu zem paša nospraustās atzīmes, šķēpmetējs Gatis Čakšs šovasar skaļi sevi pieteica Rīgas kausu sacensībās. Personisko rekordu Gatis uzlaboja no 80,06 uz 83,89 metriem, tomēr daudz svarīgāka par skaitļiem uz tablo bija atgūtā ticība, ka šķēpmešanai nav zudis. Divus gadus Čakšs bija neatlaidīgi turpinājis treniņus par paša iekrātajiem līdzekļiem, kā arī ar kāda nesavtīga un uzticama cilvēka un Jelgavas novada domes atbalstu. Savus labvēļus viņš nedrīkstēja pievilt. Čakšs 2014. gadā kļuva par pasaules junioru čempionu, bet šonedēļ debitēs augstākā līmeņa mačos pieaugušo konkurencē – Eiropas čempionātā Berlīnē.

Šķēpmetējs Sirmais Eiropas čempiona titulu neaizstāvēs

Latvijas šķēpmetējs Zigismunds Sirmais augustā Berlīnē neaizstāvēs pirms diviem gadiem izcīnīto Eiropas čempiona titulu. Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) valde pirmdien apstiprināja Latvijas izlases sastāvu, komandā iekļaujot 17 sportistus. Sirmais nav viņu vidū.

Mūze kļūst par Latvijas čempioni šķēpmešanā

Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze sestdien ar jaunu personīgo rekordu Daugavas stadionā kļuva par valsts čempioni, vienlaikus nodrošinot sev ceļazīmi arī uz Eiropas čempionātu.

Vairāk Vieglatlētika