Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vieglatlētika

FOTO: Kuldīgā ar daudzsološiem rezultātiem noslēdzies LČ vieglatlētikā telpās

Aizvadītās nedēļas nogalē Kuldīgā notika gadskārtējais Latvijas čempionāts telpās. Kopš 1971. gada, kad republikāniskajām ziemas sacensībām tika piešķirts čempionātu statuss, aizvadīto sacensību kārtas numurs ir 49. Savukārt Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, kopš tās atklāšanas 2008. gada janvārī, čempionāti nemainīgi ir notikuši jau 12 reizes, vēsta Latvijas Vieglatlētikas savienība.

Lattelecom Rīgas maratons maina nosaukumu(5)

Līdz ar Lattelecom uzņēmuma vārda un zīmola maiņu, arī Lattelecom Rīgas maratons turpmāk nesīs Tet vārdu. No otrdienas populārākā tautas sporta notikuma nosaukums ir Tet Rīgas maratons, un sestdien, 16. februārī, skrējēji aicināti piedalīties īpašā svētku noskaņas treniņā, vēsta organizatori.

FOTO: Lidostā Rīga atklāj Latvijas vieglatlētikas triumfa sienu(4)

Godinot Latvijas vieglatlētu sasniegumus un vēloties pasažieriem atgādināt par veselīga dzīvesveida nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, lidostā Rīga trešdien, 9.janvārī, tika atklāta Latvijas vieglatlētikas triumfa siena un skrejceliņš, vēsta lidostas pārstāvji.

Radeviča atkāpjas no LVS vadītājas amata un izplata paziņojumu(9)

Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) valde ir apstiprinājusi Inetas Radevičas 2018. gada 27. novembra iesniegumu ar lūgumu atbrīvot no valdes priekšsēdētājas jeb prezidentes amata pienākumu pildīšanas. Turpmāk valdes priekšsēdētāja funkcijas pildīs LVS viceprezidenti Andris Smočs un Jānis Upenieks, kuriem ir tiesības pārstāvēt biedrību atsevišķi, vēsta savienība.

Radevičai Londonas OS konstatētas pozitīvas dopinga analīzes(15)

Karjeru beigušajai Latvijas tāllēcējai Inetai Radevičai, kura tagad pilda Latvijas Vieglatlētikas savienības (LBS) prezidentes pienākumus, pēc atkārtotām pārbaudēm konstatētas pozitīvas dopinga analīzes Londonas olimpisko spēļu laikā.

Vairāk Vieglatlētika