Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vieglatlētika

Lattelecom Rīgas maratons nedēļas nogalē aicina uz treniņiem kopā ar Latvijas ātrākajiem skrējējiem

Turpinot gatavošanās ciklu Lattelecom Rīgas maratonam, šajā nedēļas nogalē Latvijas ātrākie garo distanču skrējēji aicina uz adidas Runners skriešanas skolu visus skrējējus un aktīva dzīvesveida piekritējus. Otrajā no četrām nedēļas nogalēm jeb Warm-Up Weekend 11.-12. novembrī vadību uzņemsies gan adidas Runners komūnas treneri, gan Latvijas garo distanču rekordisti, čempioni un Olimpisko spēļu dalībnieki. Gaidāmie sestdienas un svētdienas skrējieni palīdzēs ne vien veikt daudzveidīgus un kvalitatīvus treniņus, bet arī gūt pozitīvas emocijas un lieliski pavadīt sportiskus brīvdienu rītus kopā ar treneriem un skrējējiem.

Jurkēvičs un Ģērmane uzvar Latvijas čempionātā vieglatlētikas krosā

Carnikavas slēpošanas un aktīvās atpūtas trasē Zibeņi notikušajā Latvijas čempionātā krosā, ko rīkoja Carnikavas sporta centrs un Latvijas vieglatlētikas savienība, elites grupā vīriešiem trešo zelta medaļu šosezon izcīnīja Latvijas rekordists daugavpilietis Dmitrijs Jurkēvičs, kuram vissīvāko konkurenci sastādīja un otro vietu tāpat kā 2014.gadā izcīnīja Latvijas labākais distanču slēpotājs Indulis Bikše no Madonas. Sievietēm iepriekšējo divu gadu sudraba medaļas ar zeltu beidzot nomainīja gulbeniete Guna Ģērmane, vēsta organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Pasaules čempionātu dalībnieki galvgalī taku skrējiena Stirnu buks 6.posmā

Ieskandinot Eiropas sporta nedēļu un izejot uz starta teju 3000 skrējējiem, sestdien, 23. septembrī, Gaujas Nacionālajā parka senlejā Līgatnes apkaimē aizvadīts krāšņais Gaujas senlejas Stirnu buks, kas bija ainaviskā taku skriešanas seriāla sezonas pirmspēdējais – 6. posms, vēsta organizatori.

Vienpadsmit sen nepārspēti pasaules rekordi vieglatlētikā(3)

Sen nepārspēti rekordi, šķiet, pastāv tieši tādēļ, lai reiz tiktu pārvarēti. Daži no tiem atgādina par iepriekšējiem laikmetiem, citi liek domāt par cilvēka fizisko un psiholoģisko spēju robežām. Taču vienmēr ir kāds, kas ir gatavs tos izaicināt, vēsta National Geographic raidījums Pārspējot rekordu.

Valmieras maratonā triumfē Serjogins un Neimane

Svētdien, 17.septembrī, tika aizvadīts 11. Valmieras maratons, kurā bez ierastajām skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija distancēm - pusmaratona, desmit kilometru un Tautas skrējiena, dalībnieki sacentās arī prestižajā 42 kilometru distancē.

Olimpietim Žolnerovičam otrā vieta Tallinas pusmaratonā

Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībniece Ilona Marhele svētdien izcīnīja septīto vietu Minskas pusmaratonā, turklāt lieli skriešanas svētki nedēļas nogalē risinājās arī visu trīs Baltijas valstu galvaspilsētās. Tallinas maratona ietvaros notikušajās pusmaratona sacensībās otro vietu guva viens no Latvijas labākajiem skrējējiem Valērijs Žolnerovičs.

Ar jaunu trasi klāt rudens lielākais skrējiens We Run Riga

Jau šajā nedēļas nogalē – 9. un 10. septembrī ar plašu pasākuma programmu un jaunumiem skrējējiem – jaunu trasi un arīdzan pusmaratona distanci – notiks rudens lielākais skrējiens Latvijā We Run Riga. Šobrīd turpinās dalībnieku reģistrācija, un darbojas EXPO punkts, kur jau reģistrējušies dalībnieki var saņemt skrējiena numura zīmes vai kreklus, portālu Diena.lv informēja skrējiena organizatori.

Māra Grīva izcīna bronzu Universiādes trīssoļlēkšanā

Latvijas vieglatlēte Māra Grīva svētdien izcīnīja bronzas medaļu Taivānā notiekošās pasaules Universiādes trīssoļlēkšanas sacensībās. Grīva otrajā mēģinājumā lēca 13,58 metrus tālu, tobrīd paceļoties uz otro vietu, tomēr piektajā sērijā viņu ar jaunu personīgo rekordu par centimetru apsteidza ķīniete Fu Luņa. Tikmēr uzvaru ar 13,91 metru tālu lēcienu izcīnīja Nēle Ekharta no Vācijas. Citi Grīvas lēcieni bija 13,47, 13,05, 13,15, 12,77 un 13,00 metru attālumā. Citi Grīvas lēcieni bija 13,47, 13,05, 13,15, 12,77 un 13 metrus tāli.

Latiševai-Čudarei izcils sniegums un sudrabs Universiādē 200 metru sprintā

Latvijas sprintere Gunta Latiševa-Čudare sestdien ar vēl vienu personīgo rekordu izcīnīja sudraba godalgu Taivānā notiekošās pasaules Universiādes 200 metru skrējienā. Par zelta medaļas ieguvēju tika kronēta Itālijas skrējēja Irene Siraguza, kura finišēja pēc 22,96 sekundēm, kamēr Latiševa-Čudare bija otrā ar laiku 23,15 sekundes. Latvijas sportiste šajā disciplīnā līdz ar to uzrādīja jaunu personīgo rekordu.

Vairāk Vieglatlētika