Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies


Ziņas

Bizness un dzīve ir laimes spēle © DIENA

Netālu no Rīgas – Plakanciemā –, gleznainā vietā mīt bioloģiskā zemnieku saimniecība Valmoniras, kur saimnieko tās īpašnieks Ilgvars Bite. 2012. gadā uzņēmums izpelnījās 1. vietu konkursā Ķekavas novada sakoptākā sēta, bet 2013. gadā ierindojās starp uzvarētājiem konkursā par visas Latvijas skaistākajām lauku saimniecībām. Bet kāds bizness tur notiek? Vai ir viegli vai grūti Latvijā būt bioloģiskajam zemniekam? Un kāpēc?

Vairāk Ziņas


UZŅĒMĒJA DIENAS INTERVIJAS

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Bez televīzijas skatīšanās – nekādi

Pēc vasaras priekiem svaigā gaisā un dabā skatītāji pie televizora atgriežas rudenī. Tāpēc tieši tad TV raidījumiem, šoviem un seriāliem ierasti sākas jaunā sezona, bet ar televīzijas pakalpojuma nodrošināšanu saistītiem profesionāļiem – aktīvākais darba cēliens. Kā apstiprina Karina Gordijenko, Baltcom TV satura speciāliste, rudenī arī dažādu TV kanālu pārstāvji mēdz mainīt kādus tehniskos parametrus vai satelītus, un viņas pienākumos tad ietilpst šo izmaiņu koordinēšana ar saviem kolēģiem, kuri atbild par signāla uztveršanu un pārraidīšanu līdz klientu ekrāniem.

Vairāk KarjeraFinanses

Brauders naudas atmazgāšanā apsūdz arī Nordea

Investīciju kompānijas Hermitage Capital Management līdzdibinātājs un vadītājs Bils Brauders iesniedzis sūdzību Zviedrijas un Norvēģijas varasiestādēm, vainojot Ziemeļvalstu banku Nordea naudas atmazgāšanā. 29 lappušu sūdzībā Brauders norādījis, ka nauda miljoniem eiro apmērā, kas saistīta ar Braudera bijušā darbinieka Sergeja Magņitska lietu, atmazgāta caur 365 kontiem bankā Nordea.

Vairāk Finanses