Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Krievija

Navaļnijs sūdz tiesā Krievijas mediju uzraugus(2)

Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs iesniedzis tiesā prasību pret Krievijas federālo mediju uzraudzības dienestu Roskomnadzor, kas pieprasījis no vietnes Navalny.com aizvākt izmeklēšanas materiālus par oligarhu Oļegu Deripasku un Krievijas valdības aparāta vadītāju Sergeju Prihodjko. Prasība otrdien iesniegta Maskavas Tagankas rajona tiesā.

Aviokatastrofā Krievijā nevaino terorismu © DIENA(2)

Laikapstākļi, cilvēka kļūda un tehniskas problēmas tiek izskatītas kā iespējamie iemesli, kāpēc svētdien neilgi pēc pacelšanās no Maskavas Domodedovas lidostas nogāzās pasažieru lidmašīna An – 148, bet padziļināta tā saucamo melno kastu datu izpēte varētu sniegt pilnīgāku ainu par notikušo. Aviokatastrofā dzīvību zaudēja visi 65 pasažieri un seši apkalpes locekļi. Tā ir pirmā liela izmēra pasažieru lidmašīnas avārija pasaulē vairāk nekā gada laikā.

Krievijā draud bloķēt Navaļnija izmeklēšanu par Prihodjko un Deripasku(8)

Krievijas informācijas tehnoloģiju un masu komunikācijas uzraudzības dienests "Roskomnadzor" aizliegto vietņu sarakstā iekļāvis opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija vietnes lapu, kurā publicēta izmeklēšana par Krievijas vicepremjera Sergeja Prihodjko sakariem ar alumīnija magnātu Oļegu Deripasku.

FOTO: Maskavā pieredzēta spēcīgākā snigšana novērojumu vēsturē(6)

Maskava pēdējās diennakts laikā pieredzējusi intensīvāko snigšanu meteoroloģisko novērojumu vēsturē. Ārkārtējo laikapstākļu izraisītos negadījumos viens cilvēks zaudējis dzīvību un vairāki ievainoti, bet lidostās atlikti vai pilnībā atcelti vairāk nekā simts lidmašīnu reisi.

Krievijas ekonomika pērn atgriezusies pie izaugsmes(5)

Krievijas iekšzemes kopprodukts (IKP) pērn pieaudzis par 1,5%, tādējādi valsts ekonomika atgriezusies pie izaugsmes pēc iepriekšējos divos gados piedzīvotās lejupslīdes, ceturtdien paziņoja valsts statistikas birojs.