Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Riteņbraukšana

Jau šajā nedēļas nogalē Olainē norisināsies Latvijas Velo svētki

Šo svētdien, 19. augustā, Olainē jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies vērienīgie Latvijas Velo svētki. Četrās dažāda garuma un seguma distancēs spēkiem mērosies gan riteņbraukšanas profesionāļi, gan arī lieli un mazi šī sporta veida entuziasti no dažādām pasaules valstīm. Līdz ar dalību sacensībās Velo svētku dalībnieki varēs baudīt plašu svētku izklaides programmu, pavadot dienu enerģiskā gaisotnē, vēsta organizatori.

FOTO: SEB MTB maratona Talsu posmā skarbos laika apstākļos uzvar Pētersons un Priževoits

Svētdien Talsos un to apkārtnē aizvadīts populārā SEB MTB maratona sestais posms. Toyota Hybrid distancē triumfēja pasaules augstākajā līmenī startējošais cēsinieks Arnis Pētersons no ZZK komandas. Tikmēr vērienīgajā Virši –A braucienā uzvaras laurus plūca VW Komerctransports – Veloprofs.lv vienības pārstāvis Jānis Priževoits, kurš priekšlaicīgi otro gadu pēc kārtas kļuva par kopvērtējuma čempionu.

Nākamā gada rīkotājai Latvijai svinīgi nodots Eiropas BMX čempionāta karogs(1)

Glāzgovā notiekošā Eiropas elites BMX čempionāta apbalvošanas ceremonijas laikā Eiropas Riteņbraukšanas savienības (UEC) prezidents Roko Kataneo svinīgi nodeva UEC karogu nākamā gada čempionāta rīkotājvalstij – Latvijai. Līdz šim augstākā mēroga starptautiskās BMX sacensības mūsu valstī notiks nākamā gada 13. un 14. jūlijā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Britiem dubultriumfs Eiropas čempionātā BMX; Buldinskai 12. vieta

Sestdien Glāzgovā ar izšķirošajiem braucieniem noslēdzās Eiropas elites čempionāts BMX riteņbraukšanā. Elites vīru grupā par sacensību uzvarētāju kļuva brits Kails Evans. No Latvijas sportistiem visaugstāko vietu ieņēma Vanesa Buldinska, kurai 12. pozīcija, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

FOTO: 33 grādu svelmē aizvadīts ikgadējais Ķekavas velomaratons

Svētdien, 29. jūlijā, jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās vērienīgais Ķekavas velomaratons, kas, neskatoties uz sevišķi tveicīgajiem laika apstākļiem, kuplā skaitā pulcēja visu paaudžu riteņbraukšanas entuziastus no Pierīgas un citiem Latvijas reģioniem, vēsta rīkotāji.

Tomass uzvar Tour de France velobraucienā(1)

Lielbritānijas šosejas riteņbraucējs Džeraints Tomass no Sky komandas svētdien triumfēja šī gada Tour de France, pirmo reizi karjerā uzvarot kādā no lielajām tūrēm, kamēr latvietis Toms Skujiņš no Trek-Segafredo vienības tūri noslēdzis kopvērtējuma 82.pozīcijā.

Ievērību nopelnījušais Skujiņš: Domāju, ka komanda tik brīvi vairs neļaus iesaistīties atrāvienos © DIENA

Skaļi sevi pieteicis pasaules slavenākajā velobraucienā. Latvijas profesionālais riteņbraucējs Toms Skujiņš, iekļūstot Tour de France 5. posma atrāvienā, jau četrus posmus pielaiko kalnu karaļa punktoto krekliņu. Skujiņa galvenais uzdevums gan ir strādāt komandas līderu labā, un, visticamāk, jau otrdien Tomam no sarkani punktotā krekliņa būs jāšķiras. Par to un vēl citām aktualitātēm Skujiņš pirmdien pastāstīja telefonsarunā.

Iepazīsti Gaujas senieleju Siguldā ar Fatbike divriteņiem

Fischer Slēpošanas centra nosaukums liek domāt, ka centrā var nodarboties tikai ar ziemas sporta aktivitātēm, tomēr šeit var baudīt arī dažādas vasaras aktivitātes, tai skaitā, doties piedzīvojumos ar Fatbike divriteņiem, kas pēdējos gados Baltijā ir jauna un moderna riteņbraukšanas tendence. Lai izbaudītu Fatbike divriteņu unikalitāti, to priekšrocības un Siguldas gleznaino ainavu, vairāki žurnālisti un sabiedrībā zināmas personības devās izbraucienā ar FatBike.

Vairāk Riteņbraukšana