Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Motoru sports

Ātruma Cilts video: Vai Timrotam izdosies pārdod 1998. gada KIA?(2)

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Stāsts par 1000 eiro vērto auto jeb ĀTRUMA CILTS bitkoinu nav beidzies, jo pienācis laiks spēkratu tirgot, un tagad Pauls Timrots ir jauna izaicinājuma priekšā! Raidījuma studijā viesosies arī elektrisko kartingu konstruktors Artis Daugins, kurš Latvijā attīsta ne vien šo spēkratu ražošanu, bet līdzdarbojas arī jauniešu zināšanu stiprināšanā par autobūvi un viņu iesaisti kartinga sporta attīstībā.

FOTO: Jonass PČ posmā Ķegumā izcīna trešo vietu

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas svētdien Zelta zirga trasē Ķegumā izcīnīja trešo vietu planētas meistarsacīkšu septītajā posmā.

Ātruma Cilts video: Serģis dod padomus Jonasam pirms starta Ķegumā

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Šoreiz studijas viesi ir Latvijas motokrosa leģenda, Latvijas MXGP posma rīkotājs Kristers Serģis. Un būs arī ekspress intervija ar jauno rallija talantu Māriņu Sesku pēc atgriešanās no Eiropas rallija čempionāta otrā posma.

Ātruma Cilts video: ātruma eksperiments ar autošosejas un ielas Opel modeļiem

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Tuvojoties autošosejas sezonas atklāšanai, raidījuma studija pārcēlusies uz Biķernieku trasi, kur Pauls Timrots un Ilmārs Līkums uz sarunu aicinājuši divkārtējo Latvijas autošosejas čempionu Jāni Vanku. Šoreiz arī gaidāms ātruma eksperiments ar autošosejas un ielas Opel modeļiem.