Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Baltijas valstis

Bloomberg: Caur Igaunijas bankām atmazgāti līdz 13 miljardiem dolāru © DIENA(3)

Igaunijas policija nākusi klajā ar izmeklēšanas secinājumiem, ka laikā no 2011. līdz 2016. gadam caur Igaunijas bankām aizdomīgos naudas un vērtspapīru darījumos, lielākoties no Krievijas, pārskaitīti pat vairāk nekā 13 miljardi ASV dolāru. Tas īstenots vairākās shēmās, izmantojot nerezidentu kontus, tostarp Krievijas vērtspapīru transakcijas kopš 2012.gada par vairāk nekā 7,3 miljardiem eiro ( 8,6 miljardiem ASV dolāru). piektdien vēsta aģentūra Bloomberg.

Lietuvas ārlietu ministrs: Baltijas valstis lūdz pastiprināt NATO bataljonus(14)

Baltijas valstis lūdz pastiprināt tajās dislocētos starptautiskos NATO bataljonus ar gaisa un jūras spēkiem, pastāstījis Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs, kas trešdien Vašingtonā kopā ar kolēģiem no Latvijas un Igaunijas Edgaru Rinkēviču un Svenu Mikseru tikās ar ASV prezidenta nacionālās drošības padomnieku Džonu Boltonu.

Viļņā turpinās atkritumu krīze

Mainoties Viļņas atkritumu apsaimniekošanas kārtībai, pilsētā šobrīd izveidojusies krīzes situācija atkritumu izvešanā, kuras atrisināšanai varētu būt vajadzīga vēl vesela nedēļa, pirmdien raksta Lietuvas biznesa avīze Verslo Žinios, atgādinot, ka vēl piektdien šīs problēmas tika solīts atrisināt trīs dienu laikā.

Bojājumi Lietuvas muitas sistēmā beidzot novērsti

Pie Lietuvas robežām ar Krievijas Kaļiņingradas apgabalu un Baltkrieviju izveidojušās garas automašīnu rindas saistībā ar problēmām Lietuvas Muitas departamenta Nacionālās tranzīta kontroles sistēmā, kas pārstāja darboties piektdienas vakarā. Pirmdien pēcpusdienā bojājumus izdevies novērst un sistēma atsākusi darboties, ziņu aģentūru BNS informējis Muitas departamenta Komunikācijas nodaļas vadītājs Vits Volungevičs. Iepriekš tika plānots problēmas atrisināt līdz trešdienas priekšpusdienai.

Vairāk Baltijas valstis