Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Notikumi

FOTO: Sarunu festivāls LAMPA iesildās Ziepniekkalnā

Līdz ceturtajam sarunu festivālam LAMPA atlicis nepilns mēnesis, bet jau sestdien, 26. maijā, daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ziepniekkalnā noris festivāla iesildošais pasākums. Ziepniekkalna iedzīvotāji un mikrorajona viesi festivālam ierasti draudzīgā atmosfērā bauda sarunas un aizraujošas aktivitātes gan maziem, gan lieliem, portālu Diena.lv informēja pasākuma organizatori.

Nedēļas nogalē Tērvetē notiks Latvijas Meža dienas

Šajā nedēļas nogalē, 25. un 26. maijā no plkst.10 līdz 17 Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē, jaunākajā parka daļā Kurbada zeme notiks Baltijā lielākais meža nozares pasākums – Latvijas Meža dienas. Tajā aicināti piedalīties lieli un mazi dabas draugi, lai kopā iepazītu Latvijas mežus un to bagātības. Pasākums ir bez maksas.

Oktobrī Rīgā uzstāsies Džeks Vaits

Šā gada 3. oktobrī ekskluzīvā koncertā Palladium Rīga koncertzālē ar savu pirmo solokoncertu Latvijā viesosies rokmūzikas superzvaigzne, 12 Grammy balvu ieguvējs Džeks Vaits.

Madars Apse aicina uz Latvijā lielāko skeitborda tūri © DIENA

No 23. maija līdz 2. jūnijam Latvijā notiks lielākā skeitborda tūre, kuru organizē Latvijā un pasaulē populārais skeitbordists Madars Apse. Tūrē vairāku lielāko Latvijas pilsētu ielās varēs sastapt pasaulē atzītus skeitbordistus un piedalīties dažādās aktivitātēs.

MESA izziņo lielkoncertu Arēnā Rīga

Mūziķis Gatis Irbe ar projektu MESA izziņo vērienīgu koncertu šā gada 20. decembrī Arēnā Rīga, piedaloties Liepājas simfoniskajam orķestrim un vairākiem viesmāksliniekiem.

INTERAKTĪVĀ KARTE: Kurp doties un ko apmeklēt Muzeju naktī? © DIENA(3)

Sestdien, 19. maijā, norisināsies ikgadējā Muzeju nakts. Piedāvājums Latvijas simtgades gadā tik plašs kā nekad iepriekš - Muzeju nakts ietvaros pasākumi norisināsies 204 vietās visā valstī. Portāls Diena.lv apkopoja informāciju par daļu no tiem, bet visus pasākumus un to norises vietas iespējams aplūkot divās interaktīvajās kartēs, kuras sagatavojusi Kultūras ministrija.

Sarunu festivālu LAMPA iesildīs Ziepniekkalnā

Līdz sarunu festivālam LAMPA atlicis pusotrs mēnesis, bet jau 26. maijā no plkst.12 daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 22 k-2, notiks festivāla iesildošais pasākums, portālu Diena.lv informēja pasākuma organizatori. Ar sarunām un diskusijām, uzticēšanās "sēšanu", spēlēm un darbnīcām bērniem, mantu labotavu un Rūdolfa Kugrēna stāvizrādi ierasti draudzīgā atmosfērā Rīgā notiks iesildišanās jau ceturtajam festivālam LAMPA.

TOP 10 lietas, kas jāredz Latvijā pirmajā fizikas festivālā

Sestdien, 12. maijā, bērni, jaunieši un vecāki gaidīti Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, kur Latvijā pirmajā fizikai veltītajā festivālā FIZMIX Eksperiments varēs iepazīt eksakto zinību aizraujošo pusi daudzveidīgās un radošās aktivitātes.

Latvijas kontūru izskries un izies visā pasaulē(1)

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu gan 4., gan 5. maijā aktīvi svinēs arī ārvalstīs, tostarp rīkojot Baltā galdauta svētkus un izskrienot Latvijas kontūru, portālus Diena.lv uzzināja Latvijas Institūtā.

Laura Rizzotto gatavošanos priekšnesumiem Eirovīzijā turpinās Portugālē(7)

Otrdien, 1. maijā, Latvijas delegācija un Latvijas pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Laura Rizzotto devās uz Portugāli, bet jau rīt dziedātāja pirmo reizi kāps uz lielās skatuves, lai izmēģinātu savu priekšnesumu. Laura Rizzotto Latviju starptautiskajā konkursā pārstāvēs ar pašas sarakstīto dziesmu Funny Girl, kas plūca uzvaras laurus Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursā Supernova, portālu Diena.lv informēja projekta Eirovīzijas dziesmu konkurss 2018 pārstāve Līga Andžāne.

Aicina uz pirmo fizikas festivālu Latvijā

12. maijā Rīgā, Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, notiks Latvijā pirmais fizikai veltītais festivāls FIZMIX Eksperiments, kurā bērni, jaunieši un arī vecāki varēs iepazīt eksaktās zinības daudzveidīgās un aizraujošās aktivitātēs, portālu Diena.lv informēja festivāla rīkotāja Latvenergo pārstāvji. Festivālā bez maksas būs pieejama plaša izglītojoši izklaidējoša programma, kas ļaus uzzināt, kā uzbūvēt robotu, tikt pie savas zemūdenes, kādi fizikas likumi darbojas raķešu palaišanā, sportā, kulinārijā. Dienas noslēgumā ar priekšnesumiem sanākušos priecēs Markus Riva un Edavārdi.

Festivāls Positivus aicina pieteikties palīgus(2)

No 17. aprīļa sākusies palīgu pieteikšanās dalībai festivālā Positivus. Pasākuma rīkotāji aicina talkā aktīvus, atbildīgus un radošus jauniešus, kuri palīdzētu organizēt 12. Positivus festivālu, kas no 20. līdz 22. jūlijam norisināsies Salacgrīvā.

Jau nākamnedēļ Rīgā uzstāsies Rag'n'Bone Man

Jau nākamnedēļ, 27. aprīlī koncertzālē Palladium pasaules turnejas Grande Reserve Tour ietvaros uzstāsies BRIT Award 2017, BBC Music Award 2018 un Echo Award 2017 balvu ieguvējs Rag’n’Bone Man .

RTU studentes modes skatē Ķīpsalas pavasaris godinās Latvijas kultūru un vēsturi(1)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) topošās dizaineres 23. aprīlī aicina modes un stila lietpratējus, kā arī visus pārējos interesentus uz modes skati Ķīpsalas pavasaris 2018, kuras tēma būs Latvijai 100. Tā notiks Ķīpsalas ielā 6 plkst.16 un plkst.19.

Ķīpsalā varēs aplūkot jaunāko Sisu bruņumašīnu(1)

No 6. līdz 8. aprīlim izstādē Auto 2018 būs unikāla iespēja apskatīt bruņumašīnu Sisu GTP, kas paredzēta speciālu uzdevumu veikšanai un kuras aizsardzības līmenis ir pielāgojams atbilstoši konkrētās militārās operācijas prasībām, portālu Diena.lv informēja izstādes organizatori.

Rīgā uzstāsies britu reperis SCARLXRD

Šā gada 4. jūnijā Mūzikas Namā Daile uzstāsies britu reperis un sociālo tīklu zvaigzne marius Listhops jeb SCARLXRD. Biļetes jau pieejamas Biļešu Serviss kasēs.

Vairāk Notikumi