Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Notikumi

Supernova 2019 pusfinālists Edgars Kreilis prezentē dziesmu un video(1)

Šī gada mūzikas un autoru izpildītāju konkursa Supernova 2019 viens no pusfināla dalībniekiem, jelgavnieks Edgars Kreilis prezentē klausītājiem savu dziesmu Cherry Absinthe, kam izveidots arī lirikas video. Edgars ir viens no 16 pusfinālistiem, kurš jau 26. janvārī cīnīsies par iespēju tikt konkursa finālā.

FOTO: Fonokluba skatuvi pārņem nekvalitatīvās mūzikas censoņi

Turpinot nu jau deviņus gadus ilgušo tradīciju, Cēsu _Fonoklubs- jauno gadu iesāka ar Nekvalitatīvās mūzikas nakti, kas pulcējusi prāvu pulku mūziķu un klausītāju - 5. janvārī Cēsu kluba skatuve kļuva par eksperimentālu platformu gan pieredzes bagātiem mūziķiem, gan tādiem, kuri citos apstākļos uz skatuves dēļiem nekāptu. Nekvalitatīvās mūzikas nakts pulcēja deviņas muzikālās apvienības, performancēm skanot vienai pēc otras līdz agrai rīta stundai, portālu Diena.lv informēja kluba pārstāvji.

Pašmāju reperi aicina uz koncertu sēriju Republikas Tūre

Latvijas hiphopa mākslinieki - Ozols, ansis, Viņa un Edavārdi - aicina uz koncertu sēriju Republikas Tūre Latvijas pilsētās, kur būs iespēja baudīt četrus koncertus vienā vakarā, kā arī dzirdēt izpildītāju kopīgās dziesmas.

FOTO: LNSO Vecgada koncerts

Svinot gada nogali, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris Lielajā ģildē aizvada jau par tradīciju kļuvušos Vecgada koncertus. Pirmo no tiem apmeklēja arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni, kas ir LNSO patronese, kā arī daudzi citi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Janvārī trešo reizi notiks Riga street food festivāls

2019. gada 12. janvārī Vecrīgā trešo gadu notiks ielu ēdiena festivāls jeb Riga Street food festival, kurā četrpadsmit Rīgas restorānu šefpavāri izies ielās, lai apmeklētājus sildītu ar aizvien radošākām nepieradinātās Latvijas garšām, kas drosmīgākas par restorānu ēdienkartēs sastopamajām.

Šovakar sākas labdarības maratons Dod pieci!

Pirmdien, 17. decembrī plkst.19 sāksies ikgadējais Latvijas sabiedrisko mediju rīkotais labdarības maratons Dod pieci!. Radio Pieci.lv dīdžeji – Toms Greviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale – uz 148 stundām tiks ieslēgti īpašā stikla studijā Doma laukumā, lai sešas diennaktis atskaņotu par ziedojumiem izvēlētās dziesmas un rosinātu diskusijas par laimīgu bērnu audzināšanas priekšnoteikumiem mūsdienu sabiedrībā.

Aicina piedalīties ģimenes sporta dienā Izglāb Ziemassvētkus!

Šā gada 26. decembrī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā no plkst. 11 līdz 16 notiks ģimenes sporta diena Ziemassvētku noskaņās, kur būs iespēja veikt dažādus radošus un sportiskus uzdevumus, kā arī nokļūt līdz Ziemassvētku vecītim un saņemt dāvanas.

FOTO: Godinātas akcijas Meklējam sirdsmāsiņu uzvarētājas

Rietumu Bankas labdarības fonda un laikraksta Diena veidotajā akcijā Meklējam sirdsmāsiņu noskaidrotas 20 medmāsas, kuras Valsts prezidenta pilī, klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim un Valsts prezidenta kundzei Ivetai Vējonei, saņēma pateicību un atzinību par viņu pašaizliedzību un izcili veikto darbu.

Aicina uz ārzemju privātskolu un valodu nometņu izstādi Rīgā

Sestdien, 1. decembrī, viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā no plkst.10 līdz plkst.16 notiks izstāde, kurā piedalīsies pasaulē zināmu vidusskolu, starptautisko koledžu un valodu nometņu direktori, kā arī vadošie speciālisti. Ieeja izstādē - bez maksas.

Latviju apceļo koncertu sērija Mans draugs Mārtiņš Freimanis

Līdz 2019. gada 25. janvārim Latviju apceļo projekts Mans draugs Mārtiņš Freimanis, kurā populāras mūziķa Mārtiņa Freimaņa melodijas izdzied Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Līvi, Z-Scars un daudzi citi mūziķi.

Ozols izdod albumu Neona Pilsēta

Pirmdien, 12. novembrī, mūzikas straumēšanas platformās ir nonācis latviešu hip-hop izpildītāja Ozola sestais studijas albums Neona Pilsēta.

Daddy Was a Milkman Rīgā prezentēs jaunāko albumu

Piektdien, 9. novembrī, grāmatu veikalā Roberts Books (Dzirnavu iela 51, Rīga) plkst.18 būs iespēja satikt lietuviešu mūziķi Daddy Was A Milkman, kurš pirms gaidāmā 22. novembra koncerta Arēnā Rīga aicina uz sava jaunā albuma Intimate Us prezentāciju, informē koncerta organizatori.

Vairāk Notikumi