Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mūzika

Popdīvai Madonnai šodien paliek 60(3)

16. augusts ir īpašs datums populārās kultūras vēsturē – tā ir dziedātājas Madonnas dzimšanas diena un rokenrola karaļa Elvisa Preslija nāves diena.

Pirms jubilejas koncerta Laimis Rācenājs aicina uz fotoizstādi(1)

Sagaidot pieredzes un nopelniem bagātā skatuves mākslinieka – pasaules apceļotāja Laimja Rācenāja jubilejas koncertu Manas 60 pieturas, piektdien, 17. augustā plkst. 14 Rīgā, VEF Kultūras pilī tiks atklāta fotogrāfiju izstāde, kuras autors ir pats mūziķis, informēja pasākuma pārstāve Maija Trikule.

Laiks garīgajai mūzikai © DIENA(6)

Valsts akadēmiskā kora Latvija un diriģenta Māra Sirmā rīkotajam Starptautiskajam Garīgās mūzikas festivālam aprit 21. gadskārta. Tas izskanēs no 18. augusta līdz 8. septembrim ne tikai Rīgas dievnamos, bet arī Liepājas koncertzālē Lielais dzintars un īpašā simtgades sumināšanas koncertā Stirnienes Svētā Laurencija katoļu baznīcā.

Jūrmalā uzstāsies operzvaigzne Huans Djego Floress

Noslēdzot Baltijas muzikālo sezonu vasaras koncertu ciklu, 27. augustā Dzintaru koncertzālē uzstāsies viens no pasaulē pieprasītākajiem operdziedoņiem Huans Djego Floress (Juan Diego Flórez), informēja koncerta pārstāvji.

Rēzeknē un Rīgā notiks festivāla ORGANismi koncertuzvedumi ar Apkalnu un Kauperu(6)

Starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls ORGANismi šogad dosies radošā pauzē, un gatavosies jaunam cēlienam 2019. gada rudenī, bet, gaidot jaunu tikšanos, oktobra sākumā Rēzeknē un Rīgā varēs noskatīties koncertuzvedumu Viens prāts ar otru, kura pamatā ir Renāra Kaupera dziesmas, informēja Latgales vēstniecībaa Gors mārketinga nodaļas vadītāja Edīte Husare.

Jāpabeidz līdz salūtam © DIENA

Mūsdienīgas seno mītu interpretācijas un spēcīgu sieviešu tēli dominēja Francijas dienvidu pilsētā Ēksanprovansā no 4. līdz 24. jūlijam notikušajā 70. ikgadējā operas festivālā, kurā kopdarbus rada pasaulē nozīmīgākie mūziķi un režisori