Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mūzika

Vilciens aiz muguras © DIENA

Angļu grupa Depeche Mode nevar sūdzēties par fanu trūkumu Latvijā – koncerts, kas notiks Rīgā 20. februārī, ir izpārdots, taču šovasar DM uzstāsies arī festivālā Opener Polijā, uz kuru biļetes vēl pieejamas

FOTO: Izvirtības hronika Latvijas Nacionālajā operā(5)

15. februārī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvoja Igora Stravinska operas Izvirtības hronika (The Rake’s Progress) pirmiestudējums Latvijā. To veidojuši muzikālais vadītājs un diriģents Jānis Liepiņš, diriģents Kaspars Ādamsons, režisore Margo Zālīte, scenogrāfs Didzis Jaunzems, kostīmu māksliniece Yashi, video mākslinieks -8 un gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, informēja operas pārstāve Irbe Treile.

Berlīnē notiks Baltijas mūzikas festivāls

Atzīmējot Baltijas valstu simtgadi, Berlīnes koncertzālē (Konzerthaus Berlin) no 16. līdz 25. februārim notiks Baltijas mūzikas festivāls, kurā piedalīsies zināmi Baltijas profesionālie mūziķi un kolektīvi, informēja Latvijas koncerti pārstāve Rinta Bružēvica.

LeNeSOns mazos klausītājos koncertā iepazīstinās ar Kloda Debisī mūziku

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris 17. februārī aicina mazos klausītājus uz tikšanos ar bērnu simfonisko draugu LeNeSOnu, kas koncertizrādē Lenesons un Debisī Bērnu stūrītis iepazīstinās ar franču brīnumdara Kloda Debisī pasakaino mūziku, informēja orķestra pārstāve Dagnija Dižbite.

Skyforger ar lielkoncertu atzīmēs albuma Kauja pie Saules 20 gadu jubileju

Pirms divdesmit gadiem klajā nāca latviešu folkmetāla apvienības Skyforger albums Kauja pie Saules, kas uzskatāms par būtisku pagrieziena punktu ne vien pašas grupas, bet arī visas Latvijas metālmūzikas attīstībā. Atzīmējot albuma apaļo gadskārtu, jūnijā gaidāmā festivāla Zobens un Lemess viens no kulminācijas punktiem būs Skyforger lielkoncerts, kur Kauja pie Saules izskanēs pilnā apjomā, portālu Diena.lv informēja festivāla pārstāvis Valdis Bērzvads.