Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Volejbols

Baltijas volejbola meistarlīgā šosezon nepiedalīsies Lietuvas komandas

Baltijas volejbola meistarlīgā jeb Credit24 Meistarlīgā šosezon piedalīsies tikai Latvijas un Igaunijas klubi, kamēr dienvidu kaimiņi lietuvieši nespēlēs, otrdien notikušā preses konferencē žurnālistus informēja Latvijas Volejbola federācijas (LVF) viceprezidents Māris Pēkalis.

Latvijas vīriešu volejbola izlase kapitulē Igaunijai

Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība svētdien "Arēnā Rīga" par "gadsimta cīņu" nodēvētā Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas spēlē ar 1-3 (22:25, 17:25, 25:22, 19:25) kapitulēja Igaunijas izlasei, līdz minimumam samazinot savas izredzes kvalificēties finālturnīram.

Pļaviņš/Točs zaudē, taču iekļūst PK fināla play-off

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs piektdien cieta zaudējumu noslēdzošajā Hamburgā notiekošā Pasaules kausa finālposma spēlē, tomēr tas netraucēja viņiem sasniegt izslēgšanas sacensības jeb "play-off".

Sākums bez iespējas kļūdīties © DIENA

Labākais iespējamais sastāvs, kvalitatīvs gatavošanās posms un sevi līdzīgā situācijā jau apliecinājis treneris ir faktori, kas ļauj ar cerībām gaidīt Latvijas vīriešu volejbola valstsvienības kārtējo mēģinājumu pirmo reizi kopš 1995. gada kvalificēties Eiropas čempionāta finālturnīram. Avo Kēla vadītie Latvijas vilki šonedēļ spēlēs pret Izraēlu un Igauniju. Pirmā spēle Raananā sāksies trešdien pulksten 19.30 (tiešraide LTV7).

Solovejs/Finsters - Latvijas čempioni pludmales volejbolā

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Solovejs un Rihards Finsters svētdien izcīnīja uzvaru valsts čempionāta Ergo Open sestajā posmā vīriešiem, kas reizē bija arī Latvijas čempionāts. Ar pirmo numuru izliktais duets turnīra finālā ar 2-0 (21:18, 21:19) pārspēja otro numuru saņēmušos Tomu Šmēdiņu un Haraldu Regžu. Tikmēr trešo vietu izcīnīja ar devīto izliktie Dāvis Nātriņš un Gints Antoms, kuri ar 2-1 (21:18, 17:21, 15:8) pārspēja ar trešo numuru izliktos Arni Reliņu un Matīsu Gabdulļinu.

Vairāk Volejbols