Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Divu nedēļu laikā Druvas Unguros izdevies likvidēt 74% cūku

Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartajā Saldus novada SIA Druvas Unguri līdz šim likvidētas 11 496 cūkas, kas ir 74% no visu cūku skaita, kas jālikvidē, aģentūrai LETA pastāstīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.

Cietsirdīgai īpašniecei atņem 18 suņus(2)

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), sadarbībā ar Valsts un Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem, kādā īpašumā Rīgā, Dārziņos, administratīvās lietas ietvaros izņēmis 15 kucēnus un trīs pieaugušus suņus, kas turēti nepiemērotos apstākļos, portālu Diena.lv informēja PVD pārstāve Ilze Meistere.

Padome: Valsts budžeta izdevumi aug pārāk strauji(16)

Lai arī Latvijas ekonomikas attīstība un pieaugums šajā gadā ir labākais kopš krīzes laikiem un arī ārējā vide ir ļoti labvēlīga, bažas rada pārāk straujais valsts budžeta izdevumu pieaugums, piektdienas rītā LNT raidījumā 900 sekundes teica Fiskālās disciplīnas padomes vadītājs Jānis Platais.

Bezvēsts prombūtnē izsludinātā Marija Amane atrasta(5)

Bezvēsts prombūtnē izsludinātā Marija Amane atrasta sveika un vesela, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Simona Grāvīte. Iepriekš tika ziņots, ka sieviete 26.jūlijā izgāja no savas dzīvesvietas Nītaures pagastā un nebija pārnākusi mājās līdz trešdienai. Likumsargi pateicas tiem, kas dalījās ar informāciju.

Inforgrafika: Valsts pārziņā esošie tilti un to pārbaude

Valsts pārziņā ir 969 tilti*, to skaitā arī satiksmes pārvadi un caurtekas, tiltu uzraudzībai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Patlaban neviens no valsts pārziņā esošajiem tiltiem nav slēgts satiksmei, to nestspēja ir pietiekoša. 51 tiltam ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, pārsvarā tie ir gabarītu ierobežojumi – masas, platuma, u.c., informē VAS Latvijas valsts ceļi.