Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Radi kopā ar Katrīnu Neiburgu © DIENA

Ikviens aicināts atstāt savu šībrīža video nospiedumu un piedalīties nebijušā mākslinieces Katrīnas Neiburgas veidotā videoklipā latviešu tautasdziesmai Pūt, vējiņi.

Gan Ulmaņa portrets, gan matadata © DIENA

"Tas ir visaizraujošākais, kas vien var būt, – ieraudzīt vēsturi šodienā un vienlaikus redzēt savu vietu vēstures plūdumā. Saprast kopsakarības – izprast, kāpēc mēs domājam tā, kā domājam." Fragments no vēsturnieka Imanta Cīruļa vadītās ekskursijas ekspozīcijā Latvijas gadsimts

Zināma Liepājas mākslas foruma programma

No 28. līdz 30. septembrim Liepājas koncertzāle Lielais dzintars notiks ikgadējais mūsdienu mākslas festivāls Liepājas mākslas forums, informēja sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane.

Paziņoti apbalvojuma Laiks Ziedonim 2018 laureāti

Ceturtdien, 3. maijā, dzejnieka Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā, jau piekto gadu norisinājās fonda Viegli iedibinātā apbalvojuma Laiks Ziedonim laureātu cildināšanas ceremonija. Šogad ceremonija norisinājās Liepājā, koncertzālē Lielais dzintars, un tā veidota kā koncertuzvedums ar Liepājas Simfoniskā orķestra un īpaša Liepājas apvienotā kora līdzdalību. Apbalvojumus 26 nominantu konkurencē saņēmuši pieci laureāti – Iveta Jermolājeva, Maija Dambrova, Dalija Segliņa, biedrība Skaņumāja, kā arī Ārija Klēvere un Aija Kaminska.

Aicina uz nīderlandiešu mākslinieka Ērika Keselsa lekciju par neveiksmēm

Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA) sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju aicina uz Ērika Keselsa (Erik Kessels) lekciju Lieliskās neveiksmes 26.aprīlī plkst.18:30 Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā (ieeja no pagalma). Pasākums norisināsies angļu valodā, ieeja bezmaksas.