Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Par mūža ieguldījumu Jūrmala piešķirs balvas gleznotājam Uldim Zemzarim un grafiķim Imantam Ozoliņam

Piektdien, 23. februārī, plkst. 18 Dzintaru koncertzālē svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti Jūrmalas Gada balva kultūrā 2017 laureāti, bet balvu par mūža ieguldījumu Jūrmalas kultūras dzīves veidošanā tiks piešķirtas gleznotājam un prozaiķim Uldim Zemzarim un grafiķim Imantam Ozoliņam, informēja Jūrmalas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Astra Šēnberga.

Vēl nedēļu var pieteikt pretendentus apbalvojumam Laiks Ziedonim

Vēl nedeļu, līdz 23. februārim plkst.17 var pieteikt pretendentus apbalvojumam Laiks Ziedonim, laureāti tiks paziņoti īpašā cildināšanas ceremonijā 3. maijā - Imanta Ziedoņa 85. dzimšanas dienā, informēja Imanta Ziedoņa fonda Viegli komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Tjarve.

Rīgā pirmo reizi notiks Japānas nedēļa

No 12. līdz 16. februārim Rīgā pirmo reizi norisināsies Japānas nedēļa, kuras ietvaros Rīgā viesosies tradicionālās Kabuki dejas izrāde, kā arī notiks Japānas filmu festivāls, informē Japānas vēstniecība.

No šodienas profesionālajām radošajām personām pieejams sociālais atbalsts

Ar 1. februāri profesionālām radošajām personām pieejama atbalsta pasākumu programma, kas paredz atbalstu radošās dīkstāves posmos, tostarp pārejošas darba nespējas laikā, un pensijas vecumā - ārstniecības un komunālo maksājumu daļējai segšanai, informēja Kultūras ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

FOTO: Izstādē godina slaveno Minox fotoaparātu

No 25. janvāra Latvijas Fotogrāfijas muzeja izstāžu zālēs skatāma izstāde Pasaule ar Minox. Riga, kas veidota sadarbībā ar Latvijas Dizaineru savienību, portālu Diena.lv informēja muzejā. Minox ir fotoaparāts, kurš nav zaudējis savu popularitāti līdz pat mūsdienām, sākot arVEF Minox Rīga modeli un līdz pat vēlāk ražotajiem modeļiem. Šis fotoaparāts ir iecienīts ne tikai fotogrāfu vidū, bet sava nelielā izmēra dēļ arī plaši iecienīts atribūts spiegu filmās.