Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Novados

Bailēs no tiesas nepietika drosmes iebilst © DIENA

Bīstamo atkritumu poligonā Dūmiņi Brocēnu pilsētas tuvumā plāno ievest un apstrādāt ar naftu piesārņotu grunti. Pašlaik poligonā glabājas azbests, teritorija nav sakārtota. Pret Viduskurzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas (VAAO) ieceri savākti vairāk nekā 500 iedzīvotāju parakstu.

Liepājā pēc remontdarbiem atkal pieejams tilts uz Karostu(2)

Pēc remontdarbiem gājēju un autotransporta satiksmei Liepājā no otrdienas atkal atvērts Oskara Kalpaka tilts, kas ved uz Karostu, portālam Diena.lv pavēstīja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) pārstāve Līga Ratniece-Kadeģe.

Tūkstošiem Sadales tīkla klientu traucēta elektroapgāde(1)

Spēcīgā vēja ietekmē atsevišķos novados gaisvadu elektrolīnijās ir iegāzti koki un ieķērušies nolauztie koku zari, izraisot elektroapgādes traucējumus klientiem, un AS Sadales tīkls veic aktīvu darbu, lai klientiem elektroenerģijas piegādi atjaunotu pēc iespējas ātrāk, vēsta uzņēmumā.

FOTO: Jūrmalā brīvā dabā atklāj publiski pieejamas klavieres(7)

Piektdien Jūrmalā, Turaidas ielas galā pie jūras un Bulduros pie Bulduru izstāžu nama, atklātas muzicēšanai brīvi pieejamas klavieres. Spēlēt klavieres zem klajas debess ar iedvesmojošu skatu uz jūru Dzintaros vai ar klaviermūziku iepriecināt garāmgājējus Bulduros aicināts ikviens interesents, informē pilsētas domē.

Nauda par citu lēmumiem, nevis savu darbu © DIENA(7)

88 pašvaldības šogad pedagogiem varēs izmaksāt lielākas vai mazākas prēmijas, jo strādājušas pie skolu tīkla sakārtošanas, taču šis nav scenārijs, uz ko cerēja paši skolotāji – iepriekš bija solījums pēc grafika paaugstināt atalgojumu visiem. Tagad Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kā iespējamo brīdi minimālā atalgojuma celšanai min tikai 2020. gadu, tāpēc Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) sola protesta akcijas.