Tambijevs atzīts par Krievijas Augstākās līgas sezonas labāko treneri(1)

Latvijas hokeja speciālists Leonīds Tambijevs atzīts par Krievijas Augstākās līgas (VHL) aizvadītās sezonas labāko treneri. Tambijevs šajā pavasarī aizveda Sanktpēterburgas Dinamo komandu līdz VHL čempiontitulam, viņa vadītajai vienībai sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-2 pārspējot citu šīs pilsētas klubu SKA-Ņeva.

Merzļikins: Jūtu, ka NHL tuvojas(2)

Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina aģenti sākuši strādāt vēl pirms pasaules čempionāta, intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam 1:1 pastāstīja pats hokejists.

Latvijas televīzija piedāvā Latvijas hokeja izlases desmit labākās epizodes no nule aizvadītā pasaules čempionāta hokejā Dānijā, kur mūsu valstsvienība pēc deviņu gadu pārtraukuma spēlēja ceturtdaļfinālā un izcīnīja 8. vietu. Nākamgad pasaules meistarsacīkstes risināsies 2011.gada turnīra mājvietā - Slovākijas pilsētās Bratislavā un Košicē.

Diena vērtē hokejistus PČ Dānijā © DIENA(2)

Latvijas hokeja izlase nupat Dānijā aizvadīju sekmīgāko pasaules čempionātu deviņu gadu laikā - apakšgrupas septiņās spēlēs tikām pie četrām uzvarām (3:2 papildlaikā ar Norvēģiju, 5:0 ar Dienvidkoreju, 3:1 ar Vāciju un 1:0 ar Dāniju), turklāt pa punktam atņēmām arī ASV (2:3 PL) un Kanādas (1:2 PL) izlasēm. Sekoja ļoti sīva cīņa ceturtdaļfinālā pret Zviedriju (2:3), kur mūsējiem vēl spēles pēdējā minūtē bija laba iespēja panākt neizšķirtu. Kā ierasts, laikraksta Diena hokeja apskatnieks Māris Zembergs pēc turnīra novērtējis izlases hokejistu individuālo veikumu, katram piešķirot punktus no 0 līdz 5.