Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

Eirovīzija: Lētākā biļete uz dziesmu konkursa finālu Telavivā - 280 eiro(2)

Šī gada Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa rīkotājs Izraēla otrdien atklājis pasākuma biļešu cenas, un tās ir rekordaugstas. Lētākās fināla biļešu cenas ir 1150 šekeļi (280 eiro), bet dārgākās VIP biļetes maksā 2000 šekeļus (488 eiro), paziņoja Izraēlas sabiedriskā raidorganizācija Kan, kas pārraidīs konkursu.

Danske Bank pārtrauks darbību Baltijas valstīs un Krievijā(6)

Dānijas banka Danske Bank pārtrauks darbību Baltijas valstīs un Krievijā, otrdien paziņoja Danske Bank dažas stundas pēc tam, kad Igaunijas finanšu uzraudzība institūcija deva rīkojumu slēgt Danske Bank filiāli Igaunijā tajā notikušās liela mēroga naudas atmazgāšanas dēļ.

Miris modes mākslinieks Karls Lāgerfelds

Mūžībā 85 gadu vecumā aizgājis starptautisku slavu un atzinību saņēmušais modes mākslinieks Karls Lāgerfelds, otrdien pavēstīja modes zīmols Chanel. Vācijā dzimušais Lāgerfelds bija mākslinieciskais vadītājs trim zīmoliem - Itālijas Fendi, Francijas Chanel, kā arī paša vārdā nosauktajam zīmolam.

ASV bloķē Ziemeļkorejas civilās aviācijas atdzimšanu

ASV bloķējušas ANO Starptautiskās Civilās aviācijas organizācijas (ICAO) centienus uzlabot gaisa satiksmi ar Ziemeļkoreju, Phenjanai mēģinot daļēji atvērt savu gaisa telpu ārvalstu lidsabiedrībām, aģentūrai Reuters apstiprinājuši trīs avoti, kas informēti par lietas apstākļiem.

Pieciem EP deputātiem liedz iebraukt Venecuēlā(3)

Venecuēlas valdība sestdien liegusi valstī iebraukt pieciem Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem, kurus bija uzaicinājis opozīcijas līderis Huans Gvaido, kas sevi pasludinājis par prezidenta amata pienākumu izpildītāju.

El Čapo notiesāšanai var būt tikai simboliska nozīme © DIENA(8)

Visās viņam izvirzītajās apsūdzībās par vainīgu atzītais meksikāņu narkobarons Hoakims "El Čapo" Gusmans, visticamāk, atlikušo mūžu pavadīs superdrošā cietumā ASV, taču bēdīgi slavenā noziedznieka izolēšana nenozīmēs beigas tā dēvētajam karam pret narkotikām. El Čapo savulaik vadītais Sinaloas kartelis joprojām ir galvenais narkotiku piegādātājs ASV tirgum, par ko cīnās vēl vairāki ietekmīgi organizētās noziedzības grupējumi. Tas nozīmē, ka arī turpmāk Meksikā ik gadu narkokarteļu savstarpējās cīņās bojā ies desmitiem tūkstošu cilvēku, bet ASV milzīgs skaits cilvēku mirs no narkotiku pārdozēšanas.

Laikraksts: Ķīnas prezidents ar ASV pārstāvjiem apspriedīs tirdzniecību(1)

Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins šonedēļ Pekinā plāno tikties ar ASV finanšu ministru Stīvenu Mnučinu, ASV tirdzniecības pārstāvi Robertu Laithaizeru un citām augsta ranga ASV amatpersonām, lai mēģinātu atrisināt domstarpības tirdzniecības jomā, trešdien vēsta laikraksts South China Morning Post.