Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

Trampa sabiedrotie kritizē Saūda Arābiju © DIENA(10)

Ne tikai politiskie analītiķi un mediji, bet arī ASV prezidenta Donalda Trampa atbalstītāji no Republikāņu partijas ir asi kritizējuši samierniecisko nostāju pret Saūda Arābijas vadoņiem, kurus daudzi uzskata par vainojamiem žurnālista Džamala Hašogi pazušanā.

Sprādzienā Krimas koledžā 18 upuri © DIENA(31)

Trešdien Krievijas anektētās Krimas pussalas Kerčas pilsētā noticis bumbas sprādziens politehniskajā koledžā, kā rezultātā gājuši bojā 18 cilvēki, bet vēl vairāki desmiti ievainoti, ziņo Krievijas mediji un Krievijas Nacionālā pretterorisma komiteja.

Abas Korejas vienojas par dzelzceļa satiksmes atjaunošanu

Ziemeļkoreja un Dienvidkoreja vienojušas atjaunot dzelzceļu un autoceļu savienojumus, kas tika likvidēti pirms vairāk nekā 60 gadiem Korejas kara laikā. Par šiem plāniem pēc sarunām Panmundžomas pamiera ciematā demilitarizētajā zonā uz abu valstu robežas pirmdien paziņoja Phenjanas un Seulas pārstāvji.

Pieprasa izmeklēt žurnālista pazušanu © DIENA(4)

Divas nedēļas pēc prominentā saūdu žurnālista Džamala Hašogi pazušanas pēc ieiešanas Saūda Arābijas konsulātā Turcijā starptautiskā sabiedrība pastiprinājusi spiedienu uz arābu karalisti, pieprasot uzticamu izmeklēšanu par notikušo, vēsta BBC. Vairākas starptautiskās korporācijas un lieli mediju uzņēmumi jau paziņojuši, ka atsauc dalību šomēnes Saūda Arābijas galvaspilsētā Rijādā plānotajā Nākotnes investīciju iniciatīvas forumā.