Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kriminālziņas

Policija noskaidrojusi eksāmena domrakstu tematu nopludinātāju(16)

Otrdien, 22.maijā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas rīcībā nonāca informācija par latviešu valodas centralizētā eksāmena domrakstu tematu nopludināšanu. Temati skolēniem bija zināmi aptuveni pusstundu pirms laika. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess, un likumsargiem jau izdevies noskaidrot aizdomās turēto. Persona savu vainu atzīst. portālu Diena.lv informēja Valsts policija.

Atkal uzdarbojas lauksaimnieku apkrāpēji

Arī šogad Valsts policija ir saņēmusi vairāku iedzīvotāju iesniegumus, kuri, vēloties iegādāties lauksaimniecības tehniku, kļuvuši par krāpšanas upuriem, portālu Diena.lv informēja likumsargi.

Joprojām nav atklāts, kurš 2010. gadā nošāva Daugavpils vicemēru

2010.gadā 16.aprīlī dienas vidū pašā pilsētas centrā tika nošauts Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs. Drīz pēc tam policija izveido slepkavas fotorobotu, Andreja Pumpura skvērā tiek atrasts slepkavības ierocis. Bet astoņus gadus pēc slepkavības joprojām nav atklāti ne tās pasūtītāji, ne izpildītāji. Valsts policija apstiprina, ka slepkavības izmeklēšana joprojām turpinās, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Meklē bezvēsts prombūtnē esošo Arnoldu Gasjunu

Šī gada 15.maijā ap pulksten 13 no mājām Muižiņas Zirņu pagastā, Saldus novadā, izgāja 1976.gadā dzimušais Arnolds Gasjuns un līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta. A.Gasjuns bija ģērbies tumšās drēbēs, vīrietim ir kustību koordinācijas traucējumi. Lūdzam aplūkot vīrieša foto, un, ja kādam ir zināma A.Gasjuna atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija, lūdzam zvanīt policijai - 110!

Pēc 13 zādzībām aizturēti divus agrāk sodītus garnadžus(3)

Likumsargi pirmdien, pateicoties iedzīvotāju atbalstam, tūdaļ pēc zādzības no dzīvokļa Rīgā, Pētersalā, aizturēja divus vīriešus. VIņi pēdējo mēnešu laikā Rīgas pilsētas Ziemeļu rajonā noziegušies kopumā 13 reizes, tostarp apzogot dzīvokļus un birojus, kā arī piesavinoties velosipēdus, vēsta Valsts policija.

Bijušo Rīgas Centrāltirgus vadītāju Abramovu notiesā par kukuļņemšanu(2)

Bijušais Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs ir atzīts par vainīgu kukuļņemšanā un neatļautā Makarova pistoles patronu glabāšanā, šovakar ziņoja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums Panorāma. Vienlaikus par kriminālprocesā iegūto ziņu izpaušanu un kādu citu kukuļņemšanas epizodi Abramovs attaisnots.

Aculiecinieki redzējuši, kā Ķīšezerā atrastā Jeep šoferis taranējis barjeru

Ceturtdien Latvijā reģistrēti 84 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 15 cilvēki, bet viens gāja bojā, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Jau tika ziņots, ka ceturtdien ap plkst.7 policija saņēma izsaukumu uz Ķīšezeru, kur aptuveni 90 metru attālumā no krasta ūdenī atrodas automašīna Jeep. Auto nebija pilnībā zem ūdens, taču spēkratā esošais 1971. gadā dzimušais vīrietis bija bez dzīvības pazīmēm.

Izbeidz kriminālprocesu pret tiesnesi Orniņu un uzņēmēju Krūmiņu(6)

Pretēji Korupcijas novēršanas un novēršanas apkarošanas biroja (KNAB) ierosinājumam Ģenerālprokuratūra izbeigusi kriminālprocesu pret atstādināto Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesas tiesnesi Aiju Orniņu un uzņēmēju Jūliju Krūmiņu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Korupcijā apsūdz Jūliju Krūmiņu un viņa meitu; Trukšņa lietu turpina izmeklēt(9)

Ģenerālprokuratūra par korupciju nolēmusi sākt kriminālvajāšanu pret uzņēmēju Jūliju Krūmiņu, viņa meitu Maiju Čerņavsku un kādu Veselības inspekcijas (VI) amatpersonu, lai gan pret Jūrmalas domes priekšsēdētāju Gati Truksni (ZZS) pagaidām apsūdzību nolemts necelt un viņa kriminālprocess nodots atpakaļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) papildu izmeklēšanai, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.