Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziemas sports

Medaļas Phjončhanā: Bjergena kļūst par visu laiku godalgām bagātāko ziemas olimpieti © DIENA

Trešdiena, 21. februāris, bija Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu sacensību 12. diena, priekšā vēl tikai četras, bet ļoti aizraujošas un pilnas finālu un izšķirošu notikumu. Ja līdz šim sadalīti 76 medaļu komplekti, atlikušajās dienās sportistiem pasniegs vēl 26, ieskaitot kērlinga un hokeja finālus, kā ar mums īpaši interesējošos bobsleja četriniekus pēdējā dienā, 25. februārī, kad notiks arī spēļu noslēguma ceremonija. Kā valstīm veicies līdz šim?

VIDEO: Prūsis par Dreiškena nomaiņu - nevajag šo situāciju dramatizēt(2)

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ir sagatavojis jaunāko reportāžu no Phjončhanas – sarunu ar Latvijas bobsleja komandas galveno treneri Sandi Prūsi par mūsu bobslejistu panākumiem Olimpiādē. Tāpat treneris skaidro savu lēmumu pēdējā brīdī Oskara Melbārža ilggadējo divnieku stūmēju Daumantu Dreiškenu nomainīt pret Jāni Strengu.

Bjergena kļūst par medaļām bagātāko sportisti ziemas olimpisko spēļu vēsturē

Slavenā Mārita Bjergena trešdien Phjončhanas olimpiskajās spēlēs nodrošināja Norvēģijas distanču slēpotajām trešo vietu komandu sprintā brīvajā stilā, apsteidzot savu tautieti Ūle Eināru Bjērndālenu visu laiku godalgām bagātāko ziemas olimpisko spēļu (OS) dalībnieku sarakstā, kamēr zeltu šajā disciplīnā izcīnīja amerikānietes un norvēģi.