Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziemas sports

LBSF prezidents Kols: Jābūt lepniem par tik iespaidīgu sezonu

Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) prezidents Jānis Kols aizvadīto sezonu vērtē kā teicamu, turklāt viņš ir saņēmis Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) pārstāvju atzinību par Pasaules kausa posma norisi Siguldā.

Nedēļas nogalē ar Latvijas sieviešu izlases līdzdalību sākas PČ kērlingā

Kērlinga sezona tuvojas beigām un kā ierasts šajā laikā tiek noskaidrotas pasaules labākās komandas dažādās disciplīnās. No 16. līdz 24.martam Dānijas pilsētā Silkeborgā uz ledus dosies 13 spēcīgākās sieviešu komandas, to starpā arī Latvijas izlase ar Ivetu Stašu-Šaršūni skipa pozīcijā, lai cīnītos par medaļām, vēsta Latvijas Kērlinga asociācija.

Tomass Dukurs vēl domās par karjeras turpināšanu

Viens no vadošajiem Latvijas skeletonistiem Tomass Dukurs vēl domās, vai startēt arī nākamajā sezonā, jo pēc pasaules čempionāta vēl joprojām ir vilšanās sajūta, turklāt arī veselība jāsaved kārtībā, aģentūrai LETA pauda sportists.

Cauce par aizvadīto sezonu gandarīta

Aizvadīto sezonu pieredzējusī Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce vērtē pozitīvi, lai gan vasarā viņai tika veikta pleca operācija, turklāt viņa ir apņēmusies startēt arī turpmāk.