Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziemas sports

Talantīgā slēpotāja Eiduka gūst panākumus Skandināvijas kausa posmā Madonā(1)

Madonā notikušajā spēcīga sastāva Skandināvijas kausa trešajā posmā distanču slēpošanā, startējot uzvaras vai godalgas olimpiskajās spēlēs, pasaules čempionātos pieaugušajiem, junioriem, U23 grupā un pasaules kausa posmos ieguvušajiem slēpotājiem no Ziemeļvalstīm, mūsu pārstāvju vidū augstvērtīgākos rezultātus sasniedza Aizkraukles Sporta skolas pārstāve Patrīcija Eiduka no Kokneses novada, kura vienīgā no Latvijas iekļuva trīsdesmitniekā un kura sprintā pirmajā dienā izcīnīja 11.vietu 54 dalībnieču vidū, sasniedzot Latvijas augstāko panākumu Skandināvijas kausa posmos, informē organizatoru A-Madona pārstāvis Ivars Bācis. Tikmēr vīriešiem vairāk nekā 100 slēpotāju konkurencē augstākā mūsējo vieta bija madonieša Raimo Vīganta iegūtā 51.vieta pirmajā dienā sprintā.

Ķibermaņa divnieks pasaules čempionātu noslēdz 6. vietā

Latvijas bobsleja divnieku ekipāža ar pilotu Oskaru Ķibermani un stūmēju Matīsu Mikni sestdien Vistleras trasē Kanādā izcīnīja sesto vietu pasaules čempionātā, bet Ralfs Bērziņš ar Dāvi Spriņģi summā ierindojās 21. pozīcijā.

Ķibermaņa ekipāža pēc diviem braucieniem pasaules čempionātā piektajā pozīcijā

Latvijas bobsleja divnieku ekipāža ar pilotu Oskaru Ķibermani priekšgalā ieņem piekto vietu pēc Kanādas trasē Vistlerā notiekošā pasaules čempionāta pirmajiem diviem braucieniem. Pirmajā vietā ir pašreizējā pasaules čempiona un šīs sezonas Pasaules kausa ieguvēja vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, kas par 0,12 sekundēm apsteidz Džastinu Kripsu no Kanādas. Vēl pēc pirmā brauciena abi divnieki bija mainītās lomās. Pērn Phjončhanā abi piloti šajā disciplīnā dalīja zelta medaļas. Savukārt trešais pēc pirmajiem diviem braucieniem ir cits vācietis Niko Valters, kurš no Frīdriha atpaliek par 0,29 sekundēm.

Prūsis: Pirmajā treniņu dienā Vistleras trasē krita 15 ekipāžas © DIENA

Smags pārbaudījums pasaules čempionātā sagaida bobslejistus. Bīstamajā un ātrajā Vistleras trasē pirmajā treniņu dienā kritienu skaits iesniedzās otrajā desmitā. Latvijas jaunais pilots Ralfs Bērziņš abos braucienos kamanas apvēla uz sāniem. Mūsu galvenā cerība būs Oskars Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni. Naktī uz sestdienu un svētdienu braucieni sāksies pulksten 3 un 4.30 pēc Latvijas laika.

Bukmeikeri cerīgi par Ķibermaņa izredzēm tikt pie PČ godalgas divniekos

Nedēļas nogalē Vistlerā tiks sākts dalīt pasaules čempionāta bobslejā un skeletonā medaļas, aizvadot sacensības divnieku ekipāžām. Latvijai šoreiz lielākās cerības uz Oskara Ķibermaņa ekipāžu, un sporta totalizatora Betsafe visai atzinīgi vērtē viņa iespējas iekļūt medaļnieku pozīcijās, tiesa, par ticamāku tomēr uzskata variantu palikt bez cēlmetāla.

Policija PČ slēpošanā norises vietā aiztur vairākus sportistus

Austrijas un Vācijas policijas dažādās vietās, kur pašlaik tiek aizvadīts pasaules čempionāts tādos ziemas sporta veidos kā distanču slēpošana, tramplīnlēkšanā ar slēpēm un ziemeļu divcīņā, trešdien veica kratīšanu, informē uzticamais Vācijas televīzijas kanāla ARD žurnālists Hajo Zepelts.