Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ASV

Cerības, ka Trampa-Kima samits 12. jūnijā tomēr notiks © DIENA(2)

Ar savu paziņojumu sestdienas vakarā ASV prezidents Donalds Tramps atjaunojis cerības, ka viņa tikšanās ar Ziemeļkorejas līderi Kimu Čen Unu tomēr varētu notikt iepriekš paredzētajā laikā un vietā, proti, 12. jūnijā Singapūrā. "Mēs runājam par 12. jūniju Singapūrā, tas nav mainījies," žurnālistiem paudis Tramps.

ASV tiesnese liedz Trampam tviterī bloķēt savus kritiķus(5)

ASV prezidents Donalds Tramps nevar likumīgi bloķēt tvitera lietotājus, kuriem ir viedokļu atšķirības ar viņu, trešdien nolēma federālā tiesnese lietā, kas var būt ar potenciāli tālejošām sekām sociālo mediju lietošanas praksē no valsts amatpersonu puses.

Tramps pieprasa izmeklēt viņa kampaņas iespējamo izspiegošanu

ASV prezidents Donalds Tramps svētdien paziņojis, ka pieprasīs Tieslietu ministrijai izmeklēt, vai Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) vai ministrija politisku mērķu dēļ "iefiltrējusies vai izspiegojusi" viņa kampaņu pirms prezidenta vēlēšanām.

Tramps reizē mierina un draud Kimam © DIENA(15)

ASV prezidents Donalds Tramps lūkojis mazināt Ziemeļkorejas režīma elites bažas, kas radās pēc frāzes "Lībijas modelis" izskanēšanas publiskajā telpā saistībā ar ASV iecerēto Ziemeļkorejas kodolatbruņošanu. Kamēr ASV prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos Džons Boltons ar "Lībijas modeli" domāja Ziemeļkorejas kodolraķešu utilizāciju un urāna bagātināšanas programmas likvidēšanu, Tramps un Ziemeļkoreja, šķiet, to uztvēra kā 2011. gadā notikušo NATO militāro iejaukšanos, kas noveda pie diktatora Muammara Kadāfi gāšanas, vēsta CNN.