Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ASV

Tramps: Izmeklēšana par Krievijas iejaukšanos ir apkaunojums(3)

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien pauda asu nopēlumu izmeklētājiem, kas izskata apsūdzības par Krievijas aģentu un Trampa komandas cilvēku iespējamo slepeno vienošanos priekšvēlēšanu kampaņas gaitā, izmeklētājus dēvējot par pilnīgi jukušiem un apkaunojumu.

Kalifornijas ugunsgrēku traģiskā bilance: 50 upuri un 9235 būves © DIENA(4)

Postošajos savvaļas ugunsgrēkos Kalifornijas ziemeļos bojā gājuši jau 48 cilvēki un iznīcinātas 8800 ēkas, liecina ārkārtas dienestu aplēses. Savukārt štata ziemeļos, kur netālu no Losandželosas arī izcēlies plašs savvaļas ugunsgrēks, par upuriem kļuvuši vēl divi cilvēki, bet liesmas nopostījušas vēl 435 būves.

CNN sūdz tiesā Trampu(5)

Telekanāls CNN iesūdzējis tiesā ASV prezidentu Donaldu Trampu un vairākus prezidenta palīgus, pieprasot nekavējoties atjaunot žurnālistam Džimam Akostam piekļuvi Baltajam namam.

Laikraksts: Tramps Baltiju sajaucis ar Balkāniem un pārmetis kara sākšanu © DIENA(33)

Francijas laikraksts Le Monde, ziņojot par šogad notikušo ASV prezidenta Donalda Trampa tikšanos ar Baltijas valstu prezidentiem Raimondu Vējoni, Kersti Kaljulaidu un Daļu Grībauskaiti, vēsta, ka Baltā nama saimnieks acīmredzot sajaucis Baltijas valstis ar Balkāniem un apvainojis Latvijas, Igaunijas un Lietuvas galvas karu sākšanā deviņdesmitajos gados, kas noveda pie Dienvidslāvijas izjukšanas.