Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Jūrmalā norisinās pasaules čempionāts burāšanā

Svētdien Majoru pludmalē tika atklāts Pasaules čempionāts burāšanā TOPCAT klasei. Kopā pulcējušies 60 katamarāni un 105 sportisti no deviņām valstīm, kas nedēļas garumā sacentīsies trīs grupās, lai noskaidrotu prasmīgākos burātājus, ziņo organizatori.

Skeitbordists Kuzmins kļuvis par pasaules čempionu

Ar augstākajiem rezultātiem Latvijas skeitborda vēsturē no pasaules čempionāta atgriezies Jānis Kuzmins, kurš kļuvis par pasaules čempionu, vēsta Latvijas Skeitborda federācijas prezidente Lienīte Skaraine.

Tiešraide: Rīgas Triatlons 2018

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 12. augustā no plkst. 9 tiešraidē vērot Rīgas Triatlona 2018 sacensības un Eiropas junioru kausa izcīņas posmu.

Latvijas vīru orientieristi netiek labāko divdesmitniekā PČ sprinta finālsacensībās Vecrīgā(1)

Latvijas vīru orientieristiem Rūdolfam Zērnim, Andrim Jubelim un Artūram Pauliņam sestdien Vecrīgā neizdevās tikt labāko 20 skaitā pasaules čempionātā sprinta distancē, kurā uzvaru guva titulētais šveicietis Daniels Hubmans. Labākais no Latvijas sportistu trio bija Zērnis, kurš ierindojās 22. vietā, kamēr Jubelis palika 32., bet Pauliņš 33. pozīcijā 45 finālistu konkurencē.

Orientieriste Grosberga pēc starta PČ sprintā: Biju spējīga uz ko vairāk(1)

Latvijas orientieristei Sandrai Grosbergai par 17. vietu Latvijā notiekošā pasaules čempionāta sprinta distancē ir neliela rūgtuma sajūta, jo viņa apzinājās, ka ir spējīga uz ko vairāk, sarunā ar žurnālistiem atzina sportiste. Grosberga sestdien Vecrīgā izcīnīja 17. vietu pasaules čempionāta sprinta distancē, kas Latvijā notiekošajās meistarsacīkstēs bija pirmās sacensībās.

Orientieriste Grosberga Vecrīgā izcīna 17. vietu PČ sprinta distancē

Latvijas orientieriste Sandra Grosberga sestdien Vecrīgā ieņēma 17. vietu pasaules čempionātā sprinta distancē, kurā triumfēja titulētā dāniete Maja Alma. Alma izcīnīja savu ceturto pasaules čempiones titulu, nepilnus četrus kilometrus garo trasi Vecrīgas ielās veicot 13 minūtēs un 43,2 sekundēs. Viņa par 16,8 sekundēm pārspēja pasaules ranga līderi Tūvi Aleksandersoni no Zviedrijas, bet vēl 10,3 sekundes uzvarētājai zaudēja šveiciete Judīte Vīdere, kura pasaules čempionātā sprintā triumfēja 2014. gadā. Tikmēr Grosberga uzvarētājai zaudēja minūti un 34 sekundes, kas viņai deva 17. vietu starp 45 finālistēm.