Par rezolūcijas pieņemšanu nobalsoja 13 no 15 ANO DP loceklēm, atturējās vienīgi Ķīna. Krievijas pārstāvis rezolūcijas projektu nodēvēja par "netīru izrādi", kurā tiekot izcelti masu iznīcināšanas ieroči, lai gan esot jāaizliedz visi ieroči kosmosā.
Rezolūcijas projektā visas valstis aicinātas neattīstīt un neizvietot kodolieročus un citus masu iznīcināšanas ieročus kosmosā, kā to paredz 1967. gada starptautiskais līgums, kam pievienojusies gan Krievija, gan ASV. Visas valstis aicinātas vēlreiz apstiprināt, ka tās ievēro šo līgumu.
ASV vēstniece ANO Linda Tomasa-Grīnfīlda pēc balsojuma atgādināja Kremļa saimnieka Vladimira Putina teikto, ka Maskavai nav nodomu izvietot kodolieročus kosmosā. "Šīsdienas veto liek uzdot jautājumu: kāpēc? Kāpēc, ja jau jūs ievērojat noteikumus, lai jūs neatbalstītu rezolūciju, kas tos vēlreiz nostiprina? Ko jūs, iespējams, slēpjat? Tas ir mulsinoši. Un tas ir apkaunojoši," teica vēstniece.
ASV nacionālās drošības padomnieks Džeiks Salivans trešdien izteicās līdzīgi. Viņš atgādināja, ka ASV uzskata, ka Krievija strādā pie jauna satelīta izveides, kas varētu nest kodolieročus. "Ja Putinam nebūtu nodoma izvietot kodolieročus kosmosā, Krievija nebūtu uzlikusi veto šai rezolūcijai," paziņoja Dž. Salivans.
Krievijas vēstnieks ANO Vasilijs Ņebenzja ANO DP sēdē paziņoja, ka ASV un Japānas iesniegtais rezolūcijas projekts esot "ierobežots un politizēts, vērsts uz šķeltniecību starp ANO DP loceklēm". Viņš teica, ka Krievija un Ķīna iestājas par to, ka nav pieļaujama nekāda veida ieroču izvietošana kosmosā. Diemžēl šo abu valstu priekšlikums neticis iekļauts rezolūcijas projektā, bet bez tā rezolūcijas projekts esot «nekas vairāk kā politizēts "produkts", kuram nav nekāda sakara ar kosmosa izmantošanu miermīlīgiem mērķiem". Viņš arī nodēvēja ASV un Japānas ierosināto rezolūcijas projektu par "cinisku viltību" ar "slēptiem motīviem" un paziņoja, ka Krievija turpinās ievērot savas saistības kosmosā atbilstoši starptautiskajiem likumiem.