Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Eiropols

Latvijā aizturēta Eiropola meklēšanā izsludinātā noziedzniece

Pagājušajās sestdienas, 19. oktobra, rītā, pateicoties iedzīvotāju aktīvai ziņošanai, Valsts policijas likumsargi Latvijā aizturēja meklēšanā izsludināto Angeļinu Sacjuku. Šobrīd sieviete atrodas izolatorā un drīzumā tiks nogādāta uz Iļģuciema cietumu. Valsts policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri sniedza ļoti noderīgu informāciju, lai noskaidrotu sievietes atrašanās vietu un viņu aizturētu.

Eiropols izseko 65 000 migrantu kontrabandistu

Eiropas Savienības (ES) policijas aģentūra Eiropols trešdien paziņoja, ka tā izseko vismaz 65 000 migrantu kontrabandistu, kas ir divreiz lielāks skaits nekā migrācijas krīzes kulminācijas laikā pirms trim gadiem, jo šis nelegālais rūpals zeļ un plaukst.

Eiropols atbalsta Spānijas varas iestādes operācijās pret nelegālo imigrāciju

Šonedēļ Eiropols atbalstīja septiņas Spānijas policijas un Civilās gvardes vienības operācijās pret cilvēku kontrabandistiem, liecina Eiropola mājaslapā publicētā informācija. Reidos aizturētas sešas personas, kas iesaistītas nelegālo imigrantu no Irākas nogādāšanā Šengenas zonā.

Eiropas naudas nezūdošie mazgātāji rosīgi arī Latvijā

Nesen Eiropas Savienības (ES) tiesībaizsardzības aģentūra – Eiropas Policijas birojs jeb Eiropols, publiskoja ikgadējo ziņojumu par kopējo situāciju ES cīņas ar naudas atmazgāšanu frontē ar nosaukumu From Suspicion to Action (tulkojumā – No aizdomām uz rīcību).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide