Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Google

Google centīsies izcelt oriģinālās ziņas

ASV datortehnoloģiju kompānija Google paziņojusi par izmaiņām algoritmā, kas ļaus tās tiešsaistes meklētājā izcelt oriģinālos ziņu materiālus.

Google sāk saraut saites ar Huawei

ASV interneta tehnoloģiju uzņēmums Google, kura operētājsistēma Android darbojas lielākajā daļā pasaules viedtālruņu, svētdien paziņoja, ka sāk saraut saites ar Ķīnas kompāniju Huawei, ko Vašingtona uzskata par draudu nacionālajai drošībai.

Francija piemēro Google 50 miljonu eiro sodu

Francijas datu aizsardzības aģentūra CNIL paziņojusi, ka interneta gigantam Google piemērojusi 50 miljonu eiro naudassodu, pirmo reizi soda noteikšanā pamatojoties uz Eiropas Savienības (ES) vispārīgo datu regulu (GDPR).

Google+ riskam pakļāva 52 miljonu lietotāju datus

Lai gan interneta giganta Google visai neveiksmīgais sociālais tīkls Google+ jau bija "nosūtīts pa skuju taku", nosakot, ka 2019. gada aprīlī serviss tiks slēgts, jaunatklāti drošības riski, kas padarīja pieejamu 52 miljonu lietotāju informāciju, piespieduši servisu slēgt jau pēc 90 dienām, ziņo portāls Wired.

FOTO: Google darbinieki bezprecedenta akcijā protestē pret seksuālo vardarbību uzņēmumā

Uzņēmuma Google birojos ceturtdien visā pasaulē norit vēl nebijis protests par uzņēmumā pieredzēto dažāda ranga darbinieku nepieņemamo attieksmi un seksuālu uzmākšanos sievietēm, vēsta BBC. Pret to iebilstot, paredzams, ka simtiem darbinieku pametīs savas darba vietas, uz galda atstājot atstājot attiecīgu paziņojumu saviem kolēģiem: "Neesmu savā darba vietā, jo līdz ar citiem Google darbiniekiem esam izgājuši no biroja, protestējot par seksuālu uzmākšanos, sliktu uzvedību un vadību, atklātības trūkumu un darba kultūru, kas daļai darbinieku nav pieņemama."

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide