Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Karikatūrista skats

Ziemassvētki Saeimā

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā noraidīta vairāk nekā 11 000 cilvēku parakstītā iniciatīva atlikt būtisko partiju finansējuma palielināšanu.

Degvielas cenu pieaugums

Nākamgad tiks paaugstināta akcīzes nodokļa likme degvielai, kā arī palielināta obligātā biokomponentes piejaukuma prasība benzīnam un vēlāk arī dīzeļdegvielai.

Ziemas riepas

No 4. decembra sods par braukšanu ar neatbilstošām riepām ir bargāks – līdz jaunai tehniskajai apskatei atņems transportlīdzekļa reģistrācijas numuru un tehniskās apskates uzlīmi.

Eiropas kohēzijas fonds

Nākamajā Eiropas Savienības daudzgadu budžetā kohēzijas finansējums Latvijai varētu sarukt par 22% jeb vienu miljardu eiro, pavēstījis Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Studiju kredītu dzēšana

Valdība lēmusi vairs nedzēst studiju un studējošā kredītus par darbu noteiktās jomās un amatos. Tas var skart pedagogus, bērnudārzu audzinātājus, sociālos un kultūras darbiniekus, mediķus, arī valsts pārvaldes iestādēs, prokuratūrā un tiesā nodarbinātos.

Amatu izpārdošana Rīgas domē

Galvaspilsētā valdošajai koalīcijai izdevies noturēties pie varas, Saskaņai un Gods kalpot Rīgai piesaistot četrus pie frakcijām nepiederošos deputātus, kuri savulaik ievēlēti no šobrīd opozīcijā esošajām partijām.

NEPLP kandidāts

Vakantajiem amatiem Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē pieteikušies arī tādi cilvēki, kuri nepatērē medijus, atklājusi biedrības Par legālu saturu pārstāve Dace Kotzeva.

Klimata avārija

Eiropas Parlaments nobalsojis par ārkārtēja stāvokļa izsludināšanu klimata jomā Eiropā. Skaidrība par to, kādi steidzami soļi tam sekos, diez vai ir pat pašiem likumdevējiem.

Kriptovalūta

Latvijā jau pieredzēts gadījums, ka tiesa nolemj, ka konfiscējama noziedzīgi iegūta kriptovalūta, taču pagaidām nav skaidrības, kā to izdarīt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide