Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

KNAB

KNAB vēlas papildu līdzekļus kapacitātes stiprināšanai

Lai gan Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) budžets pēdējos divos gados ir audzis, biroja kopējās kapacitātes stiprināšanai vēl būtu nepieciešami papildu līdzekļi, aģentūrai LETA komentējot 2020.gada budžeta projektu, norādīja KNAB.

Strodu atbrīvo no izolatora

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šorīt no policijas izolatora atbrīvojis bijušo VAS Latvijas valsts ceļi (LVC) valdes locekli Edgaru Strodu un uzņēmēju Armandu Zeihmani, noskaidroja aģentūra LETA.

KNAB aizturētais LVC valdes loceklis Strods atbrīvots no amata

Satiksmes ministrija kā VAS Latvijas valsts ceļi (LVC) kapitāldaļu turētājs nolēmusi atbrīvot no amata Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturēto LVC valdes locekli Edgaru Strodu, aģentūru LETA informēja ministrijā.

Ķekavas domnieks Vītols uz izmeklēšanas laiku atkāpies no amata

Svētdien, 29. septembrī, Ķekavā, preses brīfingā Ķekavas novada domes priekšsēdētājas pirmais vietnieks Aigars Vītols pilnībā noraidīja pret viņu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vērstos iespējamos pārmetumus un aizdomas, un izteica cerību uz taisnīgu un objektīvu tiesībsargājošo institūciju darbu situācijas noskaidrošanai, portālu Diena.lv informēja pašvaldībā.

LZS vēlas dzirdēt aizturētā Ķekavas mēra vietnieka Vītola skaidrojumus

Pirms spriešanas par iespējamajām rīcībām Latvijas Zemnieku savienība (LZS) vēlas dzirdēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sāktajā kriminālprocesā par iespējamu kukuļošanu aizturētā Ķekavas novada priekšsēdētājas vietnieka Aigara Vītola (LZS) skaidrojumus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide