Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Pastmarkas

Latvijas Pasts izdod īpašu pastmarku mākslinieka Riharda Zariņa 150.jubilejā

Latvijas Pasts izdod jaunu pastmarku un aploksni, 150.jubilejā godinot Rihardu Zariņu – vienu no izcilākajiem latviešu māksliniekiem un grafikas žanra pamatlicējiem Latvijā, kurš radījis metus dažādām Latvijas brīvvalsts naudaszīmēm, tostarp slavenajam pieclatniekam jeb Mildai, portālu Diena informē Latvijas Pasts pārstāvji.

Atkārtoti izdota Anša Cīruļa radītā brīvvalsts pirmā pastmarka

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi un atzīmējot Latvijas brīvvalsts pasta uzņēmuma dibināšanas simto gadadienu, Latvijas Pasts atkārtoti emitē Latvijas Republikas pirmo pastmarku, kas izdota 1918. gada 18. decembrī. Pastmarkas autors ir mākslinieks Ansis Cīrulis, kurš radījis arī Latvijas karoga standartu.

Sadarbībā ar tenisisti tapis Aļonai Ostapenko veltīts pastmarkas bloks

Sadarbībā ar Latvijas slavenāko tenisisti un Latvijas Tenisa savienību Latvijas Pasts izdevis Aļonai Ostapenko veltītu pastmarkas bloku. Jaunās pastmarkas pirmās dienas zīmogošana paredzēta 2017.gada 10.novembrī Rīgas 50.pasta nodaļā t/c Origo, Stacijas laukumā 2, no plkst.8 līdz 19.30.

Latvijas pastmarkas ar gadiem kļūst arvien vērtīgākas

"Cik tev ir marku?" filatēlistam parasti jautā cilvēki, kuri ar pastmarku krāšanu neaizraujas. Pastmarku kolekcijā, par kuru šajā rakstā būs runa, atbilde uz šo jautājumu ir zināma — vairāk nekā 26 tūkstoši! 160 albumos! Taču filatēlistam būtiskāks vienmēr būs jautājums, cik vērta ir viņa kolekcija, vai tajā ir kādas īpaši retas un vērtīgas markas.

Latvijas Pasts izdod jaunas pastmarkas par godu Latvijas olimpiešiem

2012.gada 23.novembrī Latvijas Pasts organizē pirmās dienas zīmogošanas pasākumu divām jaunām pastmarkām, kas veltītas Latvijas olimpisko medaļu ieguvējiem – Mārim Štrombergam, Mārtiņam Pļaviņam un Jānim Šmēdiņam.  Pastmarku pirmās dienas zīmogošana notiks Rīgas Sporta muzejā, Alksnāja ielā 9, no plkst.10 līdz 17. Savukārt pastmarkas prezentācija ar Latvijas Pasta, Latvijas Olimpiskās komitejas un Filtēlijas savienības pārstāvju piedalīšanos plānota plkst.11. 

Latvijas Pasts 2012.gadu sāk ar jaunām pastmarkām

Šo gadu VAS Latvijas Pasts sācis ar trim dažādas nominālvērtības pastmarkām sērijā Pilsētu un novadu ģerboņi, portālu Diena.lv informēja Latvijas Pasta pārstāve Gundega Vārpa.

Izdod jūrniecībai veltītas pastmarkas sērijā Latvijas Republikai – 100

Latvijas Pasts līdz ar valsts kārtējo gadskārtu izdevis trīs jaunas pastmarkas sērijā Latvijas Republikai – 100. Tās veltītas jūrniecības tēmai, atspoguļojot Latvijai nozīmīgās nozares tapšanu un attīstību gan pirms valstiskuma nodibināšanas, gan periodā starp diviem pasaules kariem, gan mūsdienās. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide