Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas satiksme

VARAM lūdz Ģenerālprokuratūrai izvērtēt Rīgas domes amatpersonu rīcību

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju par to, ka Rīgas domes (RD) amatpersonas neplāno piedzīt zaudējumus no bijušiem SIA Rīgas satiksme valdes locekļiem, lūdz Ģenerālprokuratūrai izvērtēt RD amatpersonu rīcību, informē VARAM ministra Jura Pūces (A/P) padomniece Agnese Vārpiņa.

Meirāns pagaidām vēl paliks Rīgas kartē

Pašvaldības uzņēmumam Rīgas satiksme daļēji piederošās SIA Rīgas karte valdes loceklis Jānis Meirāns aģentūrai LETA apstiprināja pagaidām saglabās ieņemamo amatu.

Gaida jaunu valdi un piekto padomes locekli

Aizvadīti trīs mēneši, kopš darbu sākusi pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme padome. Tā joprojām darbu turpina trīs cilvēku sastāvā, lai arī vietas ir piecas. Uz vienu no šīm vietām augusta sākumā tika izsludināts konkurss, un potenciālā kandidāta nominēšana esot tuvāko nedēļu jautājums. Vieta padomē ir rezervēta arī Jurim Švanderam, bet oficiāli viņš šobrīd ir Rīgas satiksmes pagaidu valdē, tādēļ viņa vieta uzņēmuma padomē pagaidām esot "iesaldēta". Pienākumus padomē viņš varēs sākt pildīt tad, kad beigsies viņa pilnvaras pagaidu valdē. Tas, visticamāk, būs tad, kad tiks izraudzīta uzņēmuma jaunā valde piecu cilvēku sastāvā, kas nebūs ātrāk kā šā gada nogalē.

Rīgas satiksme vienojas par atlikušo trolejbusu piegādi KNAB izmeklētajā iepirkumā

SIA Rīgas satiksme vienojusies ar čehu uzņēmumu Škoda Electric par trolejbusu piegādes līguma izpildes pabeigšanu, piegādājot vēl 50 trolejbusus, pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis. Šis ir arī viens no iepirkumiem, saistībā ar kuru Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNBA) aizvadītā gada decembrī sāka izmeklēšanu.

Rīgas dome nākamgad budžetā zaudēs 116,6 miljonus eiro

Valdības lēmumu dēļ Rīgas dome 2020.gada budžetā zaudēs 116,6 miljonus, aģentūrai LETA apgalvoja pašvaldībā. Kā norādīja Rīgas domes Finanšu departamenta pārstāvji, valdības ziņojums par fiskālās telpas pasākumiem un izdevumiem prioritārajiem pasākumiem valsts budžetam 2020.gadam un ietvaram 2020.-2022.gadam paredz Satiksmes ministrijai (SM) novirzīt 30,5 miljonus eiro, kuri bija paredzēti Rīgas pašvaldības infrastruktūras projektiem.

RS ietekmi uz valsts budžetu plāno kompensēt ar rīdzinieku nodokļu maksājumiem

SIA Rīgas satiksme radīto negatīvo ietekmi uz valsts budžeta fiskālo telpu valdība plāno kompensēt, par labu valstij vairāk pārdalot Rīgas domes iekasētos iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) maksājumus, izriet no Finanšu ministrijas (FM) informatīvā ziņojuma par fiskālās telpas pasākumiem un izdevumiem prioritārajiem pasākumiem valsts budžetam 2020.gadam un ietvaram 2020.-2022.gadam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide