Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Satiksmes ministrija

Rīgas dome nākamgad budžetā zaudēs 116,6 miljonus eiro

Valdības lēmumu dēļ Rīgas dome 2020.gada budžetā zaudēs 116,6 miljonus, aģentūrai LETA apgalvoja pašvaldībā. Kā norādīja Rīgas domes Finanšu departamenta pārstāvji, valdības ziņojums par fiskālās telpas pasākumiem un izdevumiem prioritārajiem pasākumiem valsts budžetam 2020.gadam un ietvaram 2020.-2022.gadam paredz Satiksmes ministrijai (SM) novirzīt 30,5 miljonus eiro, kuri bija paredzēti Rīgas pašvaldības infrastruktūras projektiem.

Dienas infografika: Satiksmes ministri laika posmā no 1990. līdz 2019. gadam

Dienas infografikas ir laikraksta autoru skatījums uz dažādiem procesiem un notikumiem vēsturiskā griezumā. Infografikas tiek veidotas gan pašpietiekamas, gan jautājumus raisošas, secinājumus atstājot lasītāju pašu ziņā. Apskatāmo tēmu loks - visplašākais. Vairāk par Dienas infografikām - zināms@diena.lv.

Satiksmes ministrs rosinās samazināt algas lielo ostu valdes locekļiem

Līdz šim iekārojamās “siltās vietas” Latvijas lielajās ostās varētu kļūt mazāk pievilcīgas – satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) tuvākajā laikā rosinās izmaiņas, lai ostu valdes locekļiem maksātu tikpat, cik valsts kapitālsabiedrību padomes locekļiem, informē LNT ziņas.

Rosina noteikt, ka dronus varēs pilotēt no 16 gadu vecuma

Satiksmes ministrija (SM) rosina noteikt, ka tālvadības bezpilota gaisa kuģus varēs pilotēt no 16 gadu vecuma, liecina valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais noteikumu projekts Kārtība, kādā veicami bezpilota gaisa kuģu un lidaparātu lidojumi.

Aicina arodbiedrības iesaistīties dialogā par autobusu vadītāju algām

Satiksmes ministrija (SM) oktobra laikā sasauks Transporta un sakaru nozares trīspusējās sadarbības apakšpadomes sēdi, lai veicinātu sociālo dialogu un sarunu attīstību ar arodbiedrībām jautājumā par autobusu vadītāju algām, portālu Diena.lv informēja ministrijā. Ņemot vērā esošo situāciju saistībā ar autobusu vadītāju atalgojumu, SM norāda, ka tā vienmēr ir bijusi atvērta sarunām un iesaistījusies sociālajā dialogā, jautājumu par autobusu vadītāju algām risinot konstruktīvās sarunās. Tādēļ jau oktobra laikā visas iesaistītās puses atkārtoti tiks aicinātas pie viena sarunu galda, lai risinātu nozares problēmas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide