Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kriminālziņas

FOTO: VID muitas amatpersonas sīpolu kravās atklāj 3,63 miljonus kontrabandas cigarešu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot muitas kontroli uz Latvijas robežas ar Krieviju, sadarbībā ar Nodokļu un muitas policijas pārvaldes kolēģiem novērsa 3 635 120 cigarešu kontrabandu. Cigaretes tika slēptas divās ar automašīnām pārvietotās sīpolu kravās. Kartona kastēs izveidotajās slēptuvēs bija ievietotas 181 756 paciņas dažādu marku cigarešu.

Bijis piesiets pie radiatoriem. Uzsākts kriminālprocess par cietsirdību un vardarbību pret mazgadīgo Liepājā

Augusta beigās Valsts policijā saņemta informācija par vardarbību pret mazgadīgo – 13 gadus vecs zēns aizbēdzis no mājām Liepājā, kur bija piesiets pie radiatoriem. Izmeklēšanā noskaidrots, ka bērna mamma un patēvs pret zēnu izturējušies vardarbīgi un cietsirdīgi ilgākā laika posmā. Zēna mammai piemērots drošības līdzeklis – mājas arests, savukārt patēvam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Šoruden aizturēts narkotirgonis noziedzīgajā rūpalā izmantojis "botus"

Šoruden Valsts policija Rīgā aizturējusi vairākas personas, kas saistītas ar narkotiku tirdzniecību saziņas platformā "Telegram", un viens no aizturētajiem noziedzīgajā rūpalā izmantojis "botus" jeb programmas, kas automātiski veikušas narkotiku tirdzniecību, aģentūru LETA informēja policija.

FOTO: Valsts policija aiztur lielāko narkodīleru grupu šogad

Valsts policija aizturējusi deviņu personu grupu, kas ilgstoši realizējusi narkotikas Rīgā un citviet Latvijā. Šā gada augusta beigās veiktas kratīšanas, kurās atsavināti vairāki kilogrami kokaīna un marihuānas un puskilograms alfa-PVP. Septiņiem aizdomās turētajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, un pašreizējā izmeklēšanas stadija ļauj plašāk informēt sabiedrību par šo noziegumu.