Kā atzina DP priekšnieka palīdze Kristīne Apse-Krūmiņa, skinhedu kustības piekritēju skaits mūsu valstī ir neliels. Vienlaikus DP atzīmē, ka internetā brīvi pieejamā informācija potenciāli var veicināt jauniešu interesi par skinhedu subkultūras elementiem.
Jau ziņots, ka šonedēļ Rīgas apgabaltiesa diviem par Jauno ebreju kapu apgānīšanu apsūdzētajiem skinhedu kustības pārstāvjiem piesprieda nosacītus brīvības atņemšanas sodus, bet vienam - piespiedu darbu. DP šo tiesas spriedumu nevēlējās komentēt.
Tiesa 1991.gadā dzimušajam Vitālijam Titovam piesprieda astoņu mēnešu brīvības atņemšanu nosacīti un tikpat ilgu pārbaudes laiku. Tāpat tiesa uzlika par pienākumu viņam nemainīt dzīvesvietu bez Valsts probācijas dienesta (VPD) piekrišanas, kā arī piedalīties probācijas programmās pēc dienesta norādījumiem.
1994.gadā dzimušajam Pāvelam Voitovam Rīgas apgabaltiesa piesprieda viena gada nosacītu brīvības atņemšanu ar tikpat ilgu pārbaudes laiku. Arī viņš nedrīkstēs mainīt dzīvesvietu bez VPD piekrišanas, turklāt jaunietim būs jāpiedalās probācijas programmās.
Savukārt 1995.gadā dzimušais Rets Švedovs tika sodīts ar 40 stundu piespiedu darbu. Ņemot vērā to, ka viņš pirmstiesas procesā pāris dienas ir pavadījis apcietinājumā, no šīm 40 piespiedu darba stundām 16 tiks atskaitītas.
Tāpat tiesa nolēma no Voitova un viņa vecākiem piedzīt par labu cietušajiem kopumā vairāk nekā 3000 latu gan kā materiālā, gan arī morālā kaitējuma kompensācijas. Saskaņā ar apsūdzību jauniešu darbību rezultātā kopumā tika apzīmētas 90 kapu plāksnes un pieminekļi, bet vēl astoņi - apgāzti. Noziegums paveikts 2010.gada decembrī.